Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Happy Fridays w T-Mobile – rabat 15% na bilety FlixBus

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile Happy Friday promocja

Po dłuższej przerwie T-Mobile wraca do swoich piątkowych promocji. Jak to często w przeszłości bywało, ogłasza je już w czwartek popołudniu. Co dostaniesz w nowej edycji?

Happy Fridays T-Mobile

Oto przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Muzeum pierniczków w Toruniu, wyjątkowe oceanarium we Wrocławiu, a może galeria starych zabawek w Gdańsku? Ciekawych miejsc do odwiedzenia jest wiele, więc dla tych, którzy poszukują niedrogich i zrównoważonych opcji podróżowania, w T-Mobile przygotowaliśmy 15% rabatu na bilety od FlixBus. Prezent można odebrać od 2 lutego do 29 marca w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Kod rabatowy można odebrać i jednocześnie wykorzystać do 29 marca. To bardzo długo – zwykle tego typu promocje T-Mobile trwały tylko kilka dni!

Z promocji mogą skorzystać abonenci T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix). Ale nie tylko – jest ona także dostępna dla klientów biznesowych (MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump).

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów