Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świąteczny prezent – zdrapka w aplikacji Mój T-Mobile

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
świąteczny prezent T-Mobile

Kto nie lubi niespodzianek? Chyba nikt, dlatego też T-Mobile przygotował kolejną świąteczną promocję. W aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce Magenta Love będzie czekała na Ciebie zdrapka-niespodzianka!

Świąteczny prezent w T-Mobile

Świąteczne prezenty czekają na abonentów i posiadaczy ofert na kartę oraz mix T-Mobile. Oto przykładowa oferta tego operatora:

Oficjalna informacja operatora na temat akcji promocyjnej:

Okres przedświąteczny wyjątkowo sprzyja obdarowywaniu najbliższych. Każdy zastanawia się, co najbardziej ucieszy członków rodziny i znajomych. Jedni zakupy planują już w sierpniu, inni na ostatnią chwilę biegają do galerii i paczkomatów. Pewne jest natomiast, że z nadejściem grudnia, zapachem piernika i pomarańczy oraz – być może – śniegiem za oknem, dajemy się ponieść szaleństwu prezentowemu. Czując magię Świąt Bożego Narodzenia, T-Mobile dołącza do grona obdarowujących i zaprasza swoich klientów do świątecznej zabawy oraz zgarniania niespodzianek.

 

Zasady są proste – klienci korzystający z aplikacji „Mój T-Mobile”, mogą odkrywać, co znajduje się pod zdrapką, która umieszczona jest w zakładce Magenta Love. Pierwsza zdrapka udostępniona będzie już 28 listopada, a następne w kolejne poniedziałki aż do świąt. Na naszych klientów czekają wyjątkowe prezenty i niespodzianki. Jakie? Przekonajcie się sami biorąc udział w naszej świątecznej zdrapce-niespodziance. Zapewniamy, że warto!

Powyższa informacja została umieszczona na oficjalnym blogu T-Mobile Polska. Co ciekawe, w innym miejscu różowy operator podaje długość trwania promocji – od 28 listopada do 4 grudnia. Możliwe jednak, że promocja będzie cyklicznie odświeżana na kolejne poniedziałki aż do Świąt, być może do 26 grudnia (wtedy przypada drugi dzień Świąt i zarazem ostatni poniedziałek bieżącego roku). Niewykluczone, że kolejne cykle będą trwały do 11, 18 i 25 grudnia.

O ewentualnej aktualizacji promocji T-Mobile będziemy informować na bieżąco.

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2022

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.