Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

BlackBerry wraca z 5G i klawiaturą QWERTY!

BlackBerry 5G

BlackBerry zapowiedziało swój nowy telefon z 5G. Nowość ma zostać zaprezentowana w 2021 roku i – jak wiele uznanych konstrukcji tego producenta – ma mieć fizyczną klawiaturę QWERTY.

Najlepsze telefony BlackBerry ->

Tak naprawdę niewiele wiadomo o nowym smartfonie BlackBerry. Legendarna firma nie zaprezentowała żadnej nowości pod swoim brandem już od 2018 roku.

Przykładowa oferta z telefonem BlackBerry:

Najlepsze telefony z klawiaturą ->

Producent ogłosił współpracę z OnwardMobility i FIH Mobile Limited w celu opracowania nowego modelu telefonu. Będzie on działał na Androidzie i obsługiwał sieć 5G. Do dyspozycji użytkownika zostanie oddana wygodna fizyczna klawiatura QWERTY, która gościła w wielu udanych konstrukcjach BB.

Nie wiadomo, jakie podzespoły zostaną użyte w najnowszym smartfonie BlackBerry. Czekamy na więcej informacji!

Źródło: phonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów