Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy Play Internet Domowy

avatar
Play internet domowy

Play wprowadził lifting w swojej ofercie Internetu Domowego. Jego ceny zaczynają się już od 35 zł, a wielkość transferu miesięcznego to – w zależności od zamówionego pakietu – od 70 do aż 500 GB.

Najlepszy Internet stacjonarny ->

To kolejna internetowa nowość w ofercie Play. Kilka dni temu zadebiutował Internet stacjonarny Play, a teraz przyszła pora na jego bardziej mobilną odsłonę.

Play Internet domowy SIM

Teraz do dyspozycji masz 4 pakiety Internetu Domowego:

  • 70 GB na pełnej prędkości – 35 zł miesięcznie
  • 100 GB na pełnej prędkości – 45 zł miesięcznie
  • 200 GB na pełnej prędkości – 55 zł miesięcznie
  • 500 GB na pełnej prędkości – 75 zł miesięcznie

Nie licząc najtańszej oferty, Play zapewnia nielimitowane dane. W 2 najdroższych pakietach jest też łączność 5G. Uwaga – to oferta z routerem Huawei, przenośnym lub stacjonarnym. Istnieje też możliwość zamówienia samej karty SIM. To świetna wiadomość dla poszukujących Internetu mobilnego do laptopa czy tabletu.

To jeszcze nie wszystko! Przez 6 miesięcy będziesz mógł korzystać do woli z Tidala i Amazon Prime Video!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Źródło: Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: