Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Informacje o nadchodzącym smartfonie Asusa dedykowanym do gier krążą po sieci już od dłuższego czasu. Tym razem niemal pewne jest, iż urządzenie jest praktycznie za rogiem. Jego premiera ma odbyć się w lipcu.

Topowe parametry i potężna bateria

W przypadku Asusa ROG Phone 3 zdecydowano się na topowe podzespoły. Nie mogło być inaczej jeśli smartfon ma nawiązać walkę z innymi urządzeniami tej klasy. Smartfon ma jednak kilka atutów wyróżniających go na tle innych, między innymi ekran oraz ilość pamięci RAM.

Sercem smartfona będzie topowy Snapdragon 865 z układem graficznym Adreno 650. Będzie on wsparty aż 16 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono również pokaźną ilość miejsca, gdyż użyto kości 512 GB. Prawdopodobnie powstaną różne wersje pamięciowe tego modelu.

Asus ROG Phone 3 będzie wyróżniał się ekranem. Prawdopodobnie zostanie tutaj zastosowany wyświetlacz o przekątnej 6,59 cala o rozdzielczości Full HD+. Będzie on wykonany w technologii AMOLED i będzie posiadał odświeżanie na poziomie aż 144 Hz. Takie parametry powinny świetnie sprawdzić się zarówno w grach jak i w codziennym użytkowaniu.

Czytnik linii papilarnych zostanie zaimplementowany w ekranie. Warto zwrócić uwagę na baterię, która ma mieć pojemność 6000 mAh. Ma również być wyposażona w szybkie ładowanie HyperCharge na poziomie 30W. Smartfon będzie pracował oczywiście na Androidzie 10 z autorską nakładką producenta.

Co ciekawe w przypadku Asusa ROG Phone 3 prawdopodobnie zobaczymy potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka zostanie wyposażona w matryce 64 Mpix. Oprócz tego potencjalny użytkownik będzie mógł skorzystać z obiektywu ultraszerokokątnego oraz teleobiektywu. Na froncie będzie miejsce dla pojedynczego aparatu o matrycy 13 Mpix. Wygląda więc na to, ze w przypadku tego smartfona fotografia nie została potraktowana zupełnie po macoszemu, jak to czasem miało miejsce w smartfonach do gier.

Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery. Również cena jest aktualnie tajemnicą. Zapewne w ciągu najbliższych tygodni coś w tej kwestii się zmieni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów