Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Obecna od niedawna na naszym rynku firma Realme nie spoczywa na laurach i intensywnie pracuje nad nowymi modelami smartfonów. Tym razem wycieki ujawniły specyfikację modelu C11, który premierę ma mieć jeszcze w tym miesiącu.

Pojemna bateria i spory ekran

Wedle najnowszych informacji, prezentacja smartfona ma odbyć się już 30 czerwca za pomocą przekazu internetowego. Jeśli ta data się potwierdzi to smartfon powinien pojawić się w sprzedaży w lipcu. Wiele wskazuje także, że może on trafić do Europy w której Realme cały czas pracuje nad rozszerzaniem swojej oferty.

A co zaoferuje najnowszy smartfon od Realme? Sercem urządzenia będzie MediaTek Helio G35. Według producenta będzie to pierwszy smartfon wyposażony w ten konkretny model procesora. Będzie to jednostka ośmiordzeniowa o taktowaniu 2,3 Ghz z procesorem graficznym IMG PowerVR GE8320. Niektóre źródła mówią, że urządzenie dostanie 2 GB pamięci RAM i 32 GB przestrzeni dyskowej. O ile w przypadku tego drugiego parametru można się zgodzić, o tyle w przypadku pamięci operacyjnej obstawiałbym raczej minimum 3 GB. Która wersja okaże się prawdą przekonamy się już prawdopodobnie za tydzień.

Realme C11 zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 6,5 cala z wcięciem w postaci kropli wody na przednią kamerkę. Smartfon będzie miał prawdopodobnie dość wąskie ramki i spory podbródek. Tak przynajmniej wynika z dostępnych w sieci grafik. Mocnym punktem tego modelu będzie bateria. Ma ona mieć pojemność aż 5000 mAh, co przy energooszczędnych podzespołach może przełożyć się na dlugi czas pracy na jednym ładowaniu.

Niewiele wiadomo na ten moment o aparatach zastosowanych w Realme C11. W przypadku głównej jednostki powinniśmy zobaczyć podwójny obiektyw i lampę doświetlającą umieszczoną w charakterystycznej kwadratowej wyspie. Na froncie zaś swoje miejsce znajdzie pojedyncza kamerka do selfie.

Z pozostałych parametrów warto zwrócić uwagę na złącze słuchawkowe, dla którego znalazło się miejsce na spodzie smartfona. Ostatnio ta cecha jest domeną tylko podstawowych i średniopółkowych urządzeń.

Na ten moment nieznana jest cena Realme C11, jednak zakładając że będzie to urządzenie budżetowe i znając politykę firmy, powinniśmy spodziewać się całkiem dobrej wyceny.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów