TOP 5 smartfonów do 600 zł na 2017 rok

Dobry smartfon, który nie nadwyręży za bardzo naszego portfela i zmieści się w budżecie do 600 zł. Czy takie urządzenie w ogóle istnieje? Przy takiej kwocie zapewne będziemy musieli pójść na pewne kompromisy. Tym bardziej, że producenci z każdym rokiem każą płacić sobie coraz większe kwoty za swoje urządzenia. Jednak technika również poszła do przodu i w dzisiejszych czasach nawet stosunkowo tanie telefony, powinny poradzić sobie z codziennymi zadaniami. Spróbujmy zatem znaleźć te smartfony, na które warto zwrócić uwagę i które zmieszczą się w wyznaczonym przez nas budżecie.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem


Samsung Galaxy J3 (2016)

Plush ABO

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
15 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
25,00
porównaj

Klasyka gatunku w segmencie telefonów ze średniej niższej półki. Wizualnie nie sposób pomylić tego telefonu z inną marką – od razu wiemy, że mamy do czynienia z Samsungiem. Za pracę telefonu odpowiada autorski, czterordzeniowy procesor Exynos 7570. Wsparty jest on 2 GB pamięci operacyjnej. Ekran Samsunga Galaxy J3 (2016) posiada przekątną 5 cali i jest wykonany w technologii Super AMOLED. Takie zestawienie sprawia, iż jest to dobre urządzenie do codziennych rozmów, wysyłania wiadomości oraz spokojnego przeglądania treści internetowych. Za urządzenie zapłacimy około 550 zł.

Huawei Y6 (2017)

JA + Abonament

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
59,99
porównaj

Budżetowa propozycja chińskiego giganta. Urządzenie napędza czterordzeniowy procesor Mediatek 6737T, którego wspiera 2 GB pamięci RAM. Huawei Y6 (2017) posiada ekran wykonany w technologii IPS o przekątnej 5 cali. Kolory wyświetlane są poprawnie, a ogólna praca urządzenia jest w miarę przyzwoita. Czasami zdarzają się drobne przycinki ale tego typu telefony nie są demonami prędkości. Urządzenie powinniśmy znaleźć za kwotę mniej więcej 550 zł.

Lenovo K6 Dual SIM

T2

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,95
porównaj

Kolejny smartfon, który wart jest zwrócenia uwagi w naszym przedziale cenowym. Za poprawną pracę urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 430 i 2 GB pamięci operacyjnej. Takie zestawienie sprawia, iż kultura pracy Lenovo K6 Dual SIM stoi na dość wysokim poziomie. Ekran posiada przekątną 5 cali i wykonany jest w technologii IPS. Kąty widzenia pozwalają na komfortowe korzystanie z telefonu. Sprzęt powinniśmy dostać w kwocie mniej więcej 600 zł.

Motorola Moto C Plus

T-Mobile 1 Bez Limitu

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
80,00
porównaj

Moto C Plus to przedstawiciel nowej rodziny smartfonów ze znaczkiem Motoroli. Urządzenie napędzane jest czterordzeniowym procesorem Mediatek 6737 wspartym 2 GB pamięci RAM. Cechą szczególną tego modelu jest mocna bateria o pojemności aż 4000 mAh. Dzięki niej możemy intensywnie korzystać z telefonu przez cały dzień bez obawy o to, że zabraknie nam energii w kluczowym momencie. Ekran wykonany jest w technologii TFT i posiada przekątną 5 cali. Za tego smartfona będziemy musieli zapłacić około 500 zł.

Xiaomi Redmi 4A

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
60,00
porównaj

Cechą szczególną tego urządzenia jest bardzo dobre wykonanie, wszystko jest spasowane na wysokim poziomie, a materiały użyte do produkcji sprawiają, że korzystanie jest wygodne i przyjemne. Xiaomi Redmi 4A pracuje na 4 rdzeniowym procesorze Snapdragon 425 i 2 GB pamięci operacyjnej. Tutaj również mamy do dyspozycji ekran o przekątnej 5 cali wykonany w technologii IPS. Dodatkowo mamy tutaj do dyspozycji charakterystyczną i dopasowaną nakładkę producenta. Wszystko to sprawia, iż z urządzenia korzysta się całkiem komfortowo. Smartfona możemy kupić za niecałe 600 zł.

Komorkomat wyroznienie

Jak widzimy, przy odrobinie chęci, w kwocie zamykającej się do 600 zł, możemy znaleźć kilka smartfonów na które warto zwrócić uwagę. Musimy oczywiście brać pod uwagę, iż nie będą to demony szybkości i w popularnych benchmarkach nie znajdą się one na najwyższych miejscach. Jednak do klasycznych zwykłych zastosowań, dzięki temu, iż technika poszła sporo do przodu, powinniśmy być zadowoleni z kultury pracy tych urządzeń.

TOP 5 smartfonów do 600 zł na 2017 rok
4.2 (84%) 5 głosów

Wybrane oferty: