Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Noworoczne promocje operatorów 2024

wyprzedaż noworoczna operatorów komórkowych

U którego operatora komórkowego wyprzedaż noworoczna zapewnia największe korzyści? Kilkanaście dni temu skończyły się świąteczne promocje, ale okazji u operatorów komórkowych nie brakuje! Na przełomie roku trwa wietrzenie magazynów – co możesz kupić w lepszej cenie w styczniu 2024?

Wielka wyprzedaż noworoczna – co możesz dostać?

Noworoczne wyprzedaże u operatorów komórkowych najczęściej zapewniają:

  • niższe ceny smartfonów z rabatami (raty/opłaty startowe)
  • ekstra dodatki do smartfonów
  • niższe rachunki miesięczne/lepsze warunki umowy (raczej abonament komórkowy niż innego typu oferty GSM)
  • ekstra transfer danych

Jak sytuacja wygląda w Nowym Roku 2024 – ile oferują operatorzy i ich tegoroczne wyprzedaże? Zobaczmy, ile można obecnie zaoszczędzić!

Wyprzedaż noworoczna – Play

1. Smartfony taniej o 50% w Play na Nowy Rok

Play promocja 50% taniej

Play oferuje wybrane smartfony taniej nawet o 50%! Chodzi o niższe opłaty miesięczne. Tanieją smartfony z serii Samsung Galaxy, realme i Motorola Moto.

Najbardziej przeceniony jest średniobudżetowy Samsung Galaxy A54 z łącznością 5G. Zamiast 2399 zł, kosztuje on w sumie tylko 1199 zł, co właśnie oznacza rabat -50%! Nie wiadomo, jak długo będzie trwała noworoczna oferta sieci Play. Lepiej skorzystaj z okazji już teraz na stronie operatora!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA NOWY ROK NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Wyprzedaż noworoczna – Plus

1. Noworoczne okazje w Plusie – 1000 zł zwrotu z bankomatu

Plus promocja zwrot 1000 zł

Wielka wyprzedaż smartfonów trwa także w Plusie! Ten polski operator komórkowy oferuje smartfony w atrakcyjnych cenach – zwroty gotówki wynoszą (w zależności od modelu telefonu) 500, a nawet 1000 zł! Atrakcje te zapewnia jego abonament bez limitów.

Zwrot z bankomatu w wysokości do 1000 zł otrzymasz na wybrane modele smartfonów, m.in. na niezwykle atrakcyjne telefony z elastycznym ekranem typu AMOLED, jak Motorola Razr 40 Ultra czy Samsung Galaxy Fold5 5G. Generalnie dominują właśnie modele południowokoreańskiego producenta. Tym razem operator ten zdradza czas trwania promocji: Zimowa Premia w Plusie potrwa aż do 4 lutego br. Wtedy ma nastąpić koniec wyprzedaży.

SKORZYSTAJ PROMOCJI ZIMOWA PREMIA 2024 NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Wyprzedaż noworoczna – T-Mobile

1. Noworoczna wyprzedaż T-Mobile PĘĘĘDZI 5G – taniej nawet o 1000 zł

wyprzedaż T-Mobile PĘĘĘDZI 5G

Przejdźmy teraz do innego operatora komórkowego. Zysk w wysokości do 1000 zł otrzymasz też w T-Mobile Polska! Ten operator nie zwraca jednak gotówki z bankomatu, lecz obniża ceny wybranych smartfonów. Są one teraz dostępne w lepszych cenach.

Noworoczne rabaty w T-Mobile wynoszą od -500 do wspomnianych -1000 zł i zależy od wybranego smartfona. Urządzenia spłacane są w osobnych ratach doliczanych do abonamentu komórkowego. Ta promocja trwa do końca stycznia 2024!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Wyprzedaż noworoczna – Plush

1. Cashback do 1000 zł w Plushu na Nowy Rok

Plush promocja zwrot 1000 zł

To w zasadzie ta sama promocja, którą oferuje macierzysta sieć Plusha, a więc Plus. I tym razem otrzymasz z bankomatu zwrot w wysokości 500, a nawet 1000 zł!

Promocją objęte są te same modele smartfonów, także czas jej trwania jest identyczny – obowiązuje do 4 lutego 2024 r. Różnica tkwi w samym abonamencie Plusha, który jest inny niż w Plusie.

SKORZYSTAJ PROMOCJI CASHBACK 1000 ZŁ NA PLUSHBEZLIMITU.PL
PORÓWNAJ OFERTY


Wyprzedaż noworoczna – Orange

1. Wyprzedażowe okazje w Orange na Nowy Rok – taniej nawet o 720 zł

Orange promocja Nowy Rok 2024

Co oznacza promocja „SALE %%% SALE” na orange.pl? To nic innego, jak wyprzedaż noworoczna 2024! Ile zyskasz teraz u pomarańczowego operatora komórkowego?

Orange obniża ceny kilku smartfonów w abonamencie M lub L, a wysokość rabatu wynosi maksymalnie -720 zł! O tyle tanieje Samsung Galaxy S23 w topowym pakiecie z umową na 24 miesiące. Orange Polska daje też zniżki na te same smartfony w ofercie bez umowy na abonament, ale są one mniej atrakcyjne. Promocja trwa prawdopodobnie do odwołania i/lub wyczerpania zapasów.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI SALE %%% SALE NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Podsumowanie

Noworoczne okazje operatorów komórkowych to znakomity sposób na zdobycie tańszego smartfona czy innego urządzenia. Jeżeli przegapiłeś świąteczne promocje sieci GSM, to właśnie teraz masz okazję na zaoszczędzenie co najmniej kilkuset złotych zakupując np. przecenionego smartfona w ramach umowy na abonament. Możesz też dostać w bonusie Internet – ekstra transfer do telefonu.

Ostatecznie to Wy, a więc klienci zdecydują, którą ofertę promocyjną warto wybrać. Jedno jest pewne – jest z czego wybierać!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: