Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wszystkie motywy klawiatury SwiftKey za darmo

avatar
1
Wszystkie motywy klawiatury SwiftKey za darmo

Klawiatura ekranowa to najczęściej wykorzystywana przez nas aplikacja w Androidzie. Dobrym rozwiązaniem jest zamienienie domyślnego programu bardziej rozwiniętym odpowiednikiem. Obecnie najlepszy wybór to SwifKey. Twórcy programu postanowili udostępnić za darmo wszystkie motywy – nakładki zmieniające wygląd klawiatury.

Otwartość Androida pozwala na instalowanie różnych modyfikacji, które znacząco ułatwiają korzystanie z systemu mobilnego Google. Do grona takich aplikacji zaliczamy wybór odpowiedniej klawiatury ekranowej. W Sklepie Google Play znajdziemy cały szereg propozycji. Najlepszą z nich jest SwiftKey – sympatyczny program, którego zadaniem jest łatwiejsze wprowadzanie tekstu. Jedną z opcji SwiftKey jest wybór motywów, czyli dostosowanie wyglądu klawiatury do naszych oczekiwań. Producent udostępnił właśnie – całkowicie za darmo – wszystkie wzory graficznie.


swiftkey

SwiftKey/fot. Sklep Google Play

Pobierz SwiftKey na Androida ze Sklepu Google Play

Pobierz SwiftKey na iOS z AppStore


Aby pobrać motyw należy uruchomić aplikację SwiftKey, wejść w opcje Motywy i kliknąć Więcej motywów. Z listy wybieramy interesujący nas motyw i klikamy Bezpłatnie. Na razie nie wiadomo czy promocja ma charakter czasowy – warto zatem pobrać wszystkie wzory. W bazie znajdziemy ponad 100 różnych skórek.

star ocena
3.7/5 - (10 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

U mnie nie działa – dostaję informacje „transakcja nieudana. Opłata nie została pobrana. Spróbuj ponownie później”

Any idea why?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.