Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Wszystkie motywy klawiatury SwiftKey za darmo

1

Klawiatura ekranowa to najczęściej wykorzystywana przez nas aplikacja w Androidzie. Dobrym rozwiązaniem jest zamienienie domyślnego programu bardziej rozwiniętym odpowiednikiem. Obecnie najlepszy wybór to SwifKey. Twórcy programu postanowili udostępnić za darmo wszystkie motywy – nakładki zmieniające wygląd klawiatury.

Otwartość Androida pozwala na instalowanie różnych modyfikacji, które znacząco ułatwiają korzystanie z systemu mobilnego Google. Do grona takich aplikacji zaliczamy wybór odpowiedniej klawiatury ekranowej. W Sklepie Google Play znajdziemy cały szereg propozycji. Najlepszą z nich jest SwiftKey – sympatyczny program, którego zadaniem jest łatwiejsze wprowadzanie tekstu. Jedną z opcji SwiftKey jest wybór motywów, czyli dostosowanie wyglądu klawiatury do naszych oczekiwań. Producent udostępnił właśnie – całkowicie za darmo – wszystkie wzory graficznie.


swiftkey

SwiftKey/fot. Sklep Google Play

Pobierz SwiftKey na Androida ze Sklepu Google Play

Pobierz SwiftKey na iOS z AppStore


Aby pobrać motyw należy uruchomić aplikację SwiftKey, wejść w opcje Motywy i kliknąć Więcej motywów. Z listy wybieramy interesujący nas motyw i klikamy Bezpłatnie. Na razie nie wiadomo czy promocja ma charakter czasowy – warto zatem pobrać wszystkie wzory. W bazie znajdziemy ponad 100 różnych skórek.

Wszystkie motywy klawiatury SwiftKey za darmo
3.4 (67.5%) 8 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.