Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

World Chat – aplikacja pozwoli dzwonić z Anglii do Polski za 1 pensa

avatar
World Chat – aplikacja pozwoli dzwonić z Anglii do Polski za 1 pensa

World Chat to przydatna aplikacja, która daje wolność dzwonienia z Wysp Brytyjskich do Polski. Autorzy zachęcają do zapoznania się z interesującą ofertą dedykowaną osobom, które chcą być w kontakcie z bliskimi. Ceny zaczynają się od 1 pensa za minutę rozmowy. 

Dzwonienie za granicę może być niezwykle kosztowne. Minuta rozmowy potrafi kosztować parędziesiąt groszy, przez co kontakt z rodziną i znajomymi jest zupełnie nieopłacalny. Z pomocą przychodzi World Chat – doskonała aplikacja, która ma szansę zdetronizować najpopularniejszego Skype. Program pozwala na łączenie się z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Wielkiej Brytanii bez konieczności posiadania ciągłego dostępu do internetu. Najważniejszy jest fakt, że odbiorca połączenia nie musi posiadać zainstalowanej żadnej aplikacji – jak ma to miejsce w przypadku Skype-a.


https://www.youtube.com/watch?v=CKTtCbQ8vWY


Koszty zaczynają się od 1 pensa za minutę rozmowy na numery stacjonarne. Stawka połączenia jest zawsze wyraźnie widoczna, a sprawdzenie stanu konta odbywa się wprost z aplikacji. Autorzy programu chwalą się, że ich pomysł jest niezawodny i sprawdzi się w każdej sytuacji.

Pobierz World Chat na Androida ze Sklepu Google Play

Pobierz World Chat na iOS z AppStore

star ocena
4.4/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: