Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

vivo X100 na horyzoncie. Premiera jeszcze w tym roku

grafika przedstawiająca smartfona vivo X100

Właśnie pojawiły się pierwsze informacje na temat najnowszej flagowej serii smartfonów vivo X100. Wszystko wskazuje na to, że oprócz standardowego modelu, pojawi się również wariant Pro oraz wariant Pro+. Niewykluczone, że w późniejszym czasie nie pojawią się jeszcze jakieś kolejne modele z serii X100.

  • vivo X100 będzie składał się z trzech modeli smartfonów
  • jego premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku
  • na pokładzie znajdą się topowe procesory

vivo X100

Na ten moment jeszcze wiele elementów specyfikacji jest jeszcze nieznana. Mówi się, że modele X100 i X100 Pro będą pracowały pod kontrolą MediaTeka Dimensity 9300, natomiast model X100 Pro+ prawdopodobnie będzie napędzany Snapdragonem 8 Gen 3. Jeżeli chodzi o pamięć RAM należy spodziewać się minimum kości 8 GB. Przy czym warianty z 16 GB również nie powinny być zaskoczeniem. Przestrzeń na pliki zapewne zacznie się od wariantu 256 GB. 

Seria vivo X100 będzie oczywiście obsługiwała sieci 5G. Modele X100 Pro i X100 Pro+ będą także posiadały certyfikat IP68 potwierdzający ochronę przed wodą i kurzem. Na razie nie wiadomo jak w tym wypadku wypadnie model podstawowy.

Niewiele wiadomo w kwestii aparatów fotograficznych jakie zostaną zastosowane w tych modelach. Wiadomo natomiast, że wszystkie trzy urządzenia otrzymają zupełnie nowy procesor obrazu, który jeszcze lepiej ma przetwarzać obraz.

W vivo X100 nie powinno zabraknąć głośników stereo. Wariant Pro+ ma dodatkowo obsługiwać szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy 50 W. Podstawowy wariant oraz model Pro mają zadebiutować na rynku chińskim jeszcze w listopadzie, natomiast model vivo X100 Pro+ pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2024 roku. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów vivo na wrzesień 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.