Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

vivo V30 5G globalnie. Znamy specyfikację

Grafika przedstawiająca różne rzuty smartfona vivo V30 5G w kolorze turkusowym

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem pojawi się w sprzedaży globalna wersja vivo V30 5G. Wskazuje na to ilość uzyskanych już certyfikatów przez ten model. Może to być całkiem interesująca propozycja w przedziale z nieco mocniejszej średniej półki. 

  • vivo V30 5G będzie pracował pod kontrolą Snapdragona
  • urządzenie pojawi się w globalnej dystrybucji
  • jego premiera powinna mieć miejsce w najbliższym czasie

vivo V30 5G

Zgodnie z dostępnymi informacjami vivo V30 5G będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 7 Gen 3. Zapewni on całkiem duże możliwości w zakresie wydajności. Do dyspozycji użytkownika będzie także 12 GB pamięci RAM, którą można będzie systemowo rozszerzyć o dodatkowe 12 GB. Na pliki prawdopodobnie znajdzie się minimum 128 GB przestrzeni dyskowej. Oczywiście nie zabraknie tutaj obsługi sieci 5G. 

Wiele wskazuje na to, że zobaczymy tutaj panel o przekątnej 6,78 cala wykonany w technologii OLED. Będzie on obsługiwał rozdzielczość Full HD+ oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz. Nie zabraknie tutaj również czytnik linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. 

Na razie nieznane są konfiguracje aparatów jakie zaoferuje vivo V30 5G. Wydaje się jednak, że na pokładzie znajdziemy kamerkę o rozdzielczości 50 Mpix i optycznej stabilizacji obrazu. Oprócz tego może się tutaj znaleźć aparat ultraszerokokątny o matrycy 12 Mpix. Całość uzupełni “oczko” dedykowane zdjęciom makro lub do pomiaru głębi ostrości. 

Wszystko wskazuje na to, że na pokładzie znajdzie się bateria o pojemności 5000 mAh. Będzie można ją ładować z mocą 80 W. Na pokładzie powinien znaleźć się Android 14 przykryty autorską nakładką producenta. Na razie cena jeszcze jest nieznana. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów vivo na styczeń 2024

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.