Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami vivo zaprezentowało swój kolejny model smartfona. Mowa w tym wypadku o vivo V23e 5G. Jest to smartfon ze średniej półki, który oferuje dobry ekran i niezłą wydajność. Jak to w tej serii bywa, mocno też stawia na parametry kamerki do selfie, czym się wyróżnia na tle konkurencji.

MediaTek na pokładzie i obsługa 5G

W smartfonach tego producenta często można spotkać procesory od Mediateka. Nie inaczej jest i w tym wypadku. W modelu V23e 5G zobaczymy MediaTeka Dimensity 810, który jak sama nazwa wskazuje, daje również możliwość obsługi sieci 5G. Skonfigurowany jest on z 8 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie ma natomiast informacji, czy smartfon będzie obsługiwał zewnętrzne karty pamięci.

W przypadku ekranu w vivo V23e 5G zastosowano panel o przekątnej 6,44 cala. Wykonany jest on w technologii AMOLED i obsługuje rozdzielczość Full HD+. Szkoda jedynie, że producent nie pokusił się o wyższe odświeżanie ekrany, gdyż mamy tutaj standardowe 60 Hz.

W przypadku aparatu głównego smartfon oferuje potrójną jednostkę główną. Podstawowy aparat wyposażony jest w matrycę 50 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika jest aparat ultraszerokokątny o matrycy 8 Mpix. Całość zamyka obiektyw dedykowany zdjęciom makro 2 Mpix. Na froncie natomiast możemy zobaczyć pojedynczy aparat do zdjęć selfie o matrycy 44 Mpix.

Najlepsze telefony vivo 2022 ->

Najnowsze vivo V23e oferuje baterie o pojemności 4050 mAh. Ogniwo można ładować z prędkością 44 W, gdyż obsługuje technologię szybkiego ładowania. Dzięki temu do pełna smartfona naładujemy w około godzinę. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 11 przytytego autorską nakładką FunTouch OS 12.

Na ten moment smartfon dostępny jest w Tajlandii. Zapewne niebawem pojawi się także w innych krajach azjatyckich. Możliwe również, że vivo zdecyduje się na jego sprzedaż w Europie, jednak nie będzie to natychmiastowe. Smartfon został wyceniony na około 400 euro.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów