Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

vivo IQOO 10 z Dimensity 9000+? To pierwszy taki smartfon

vivo iqoo series

Plotki mówią o modelu IQOO 10 z Dimensity 9000+. Jeżeli okazałyby się prawdą, to ten nadchodzący smartfon byłby pierwszym z nowym i bardzo mocnym procesorem od MediaTeka. Co wiadomo?

  • jeden z modeli IQOO 10 ma otrzymać Dimensity 9000+
  • to jeszcze mocniejszy wariant procesora MediaTek Dimensity 9000
  • premiera serii IQOO być może już w lipcu

IQOO 10 z Dimensity 9000+?

Wcześniejsze przecieki o IQOO 10 z początku czerwca donosiły o przynajmniej 2 modelach z nowej serii 10. Mają to być IQOO 10 oraz IQOO 10 Pro. Przynajmniej jeden z nich ma otrzymać nowego MediaTeka Dimensity 9000+.

Ma on być jeszcze mocniejszy i wydajniejszy od modelu bez plusa. Wysoce wydajny rdzeń Cortex-X2 został w nim podkręcony z 3,05 do aż 3,20 GHz. Możliwe, że drugi model otrzyma również wyśrubowanego Snapdragona 8+ Gen 1. Tak przynajmniej głoszą plotki sprzed kilku tygodni.

Niewiele wiadomo na temat nowych flagowców, oprócz tego, że (oczywiście nie jest to jeszcze w 100% potwierdzone) vivo IQOO 10 Pro ma otrzymać baterię z mega szybkim ładowaniem 200 W. Być może oba telefony zadebiutują na rynku już w lipcu.

Zobacz również: Ładowanie 200 W w telefonach vivo! Chiński gigant pracuje nad tym rozwiązaniem

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów