Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera IQOO 10 w przyszłym miesiącu. Będą 2 modele

avatar
iQOO 9 Pro

Premiera IQOO 10 nastąpi już w lipcu. Przecieki mówią o wprowadzeniu 2 modeli na rynek – zwykłej i wersji Pro. Co ciekawe, obecna generacja IQOO 9 jest na rynku dopiero od 6 miesięcy.

  • seria IQOO 10 ma pojawić się w lipcu
  • obecna generacja IQOO 9 jest na rynku dopiero od pół roku…
  • …a końcem 2022 r. może pojawić się kolejna IQOO 11

Premiera IQOO 10 w lipcu?

Skąd ten pośpiech u producenta? Największe firmy coraz częściej wprowadzają nowe generacje nie raz w roku, lecz dwukrotnie, jak to miało niegdyś miejsce z Sony czy obecnie z OPPO i jego serią Reno. Widocznie IQOO (submarka vivo) chce iść tą drogą, o ile przecieki są prawdziwe.

A za te odpowiada Digital Chat Station, który zaznacza, że nie są one w 100% potwierdzone, a seria IQOO 10 może pojawić się nieco później lub nawet jeszcze przed lipcem. Co wiadomo o nadchodzących modelach?

Mają być 2 – IQOO 10 i IQOO 10 Pro. Wariant SE jest nieprzesądzony. Model Pro ma mieć Snapdragona 8+ Gen 1, wyświetlacz 2K LTPO z ultradźwiękowym skanerem linii papilarnych, główny aparat 50 Mpix i baterię z bardzo szybkim ładowaniem. Ma to być aż 200 W przy ładowaniu przewodowym i 65 W w indukcyjnym! Z kolei smartfon IQOO 10 ma niewiele różnić się od dotychczasowego IQOO 9, będzie posiadać jednak kilka usprawnień.

Jakby tego było mało, według Digital Chat Station kolejna generacja flagowej serii IQOO 11 ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku!

Zobacz również: Ładowanie 200 W w telefonach vivo! Chiński gigant pracuje nad tym rozwiązaniem

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.