Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ładowanie 200 W w telefonach vivo! Chiński gigant pracuje nad tym rozwiązaniem

avatar
vivo IQOO 9 Pro szybkie ładowanie

Szybkie ładowanie 200 W w telefonach vivo może już niedługo stać się faktem! Chińczycy pracują nad tym rozwiązaniem, które ma trafić do nowego flagowca – IQOO 10 Pro.

  • vivo pracuje nad standardem ładowania 200 W
  • ładowarka vivo 200 W przeszła już certyfikację
  • ładowanie 200 W zadebiutuje końcem roku z IQOO 10 Pro

Ładowarka 200 W od vivo

Jak się okazuje, ładowarka vivo wspierająca szybkie ładowanie do 200 W została już certyfikowana w Chinach. Adapter V2001L0B0-CN zapewnia 20 V przy ładowaniu 10 A, a także indukcyjnie 20 V przy 3,25 A, co przekłada się na 65 W. Dla porównania, obecny flagowiec IQOO 9 Pro może pochwalić się szybkim i bezprzewodowym ładowaniem o mocy odpowiednio 120 i 50 W.

Ładowarka 200 W nie jest nowością w branży, gdyż realme opracowało już takie rozwiązanie. Jego technologia pozwala na szybkie ładowanie o mocy od 100 do 200 W, ale ze względu bezpieczeństwa zostało ograniczone do 150 W. Mowa oczywiście o modelu realme GT Neo3, który na dobre rozpoczął „wyścig zbrojeń” na prędkości ładowania smartfonów.

Ładowanie 200 W ma pojawić się na rynku końcem roku, gdyż wtedy zadebiutuje flagowy IQOO 10 Pro.

Zobacz również: iPhone 15 z USB-C? Odpowiedź na to pytanie być może już jutro

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: