Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lycamobile – oferty na kartę

Logo Lycamobile

Lycamobile to kolejny wirtualny operator szerzący swe usługi w Polsce. Działa w naszym kraju od 2011 roku w oparciu o infrastrukturę firmy Polkomtel (operatora sieci Plus). Firma ta została założona w 2006 roku w Wielkiej Brytanii i funkcjonuje w wielu krajach, a liczba jej użytkowników wynosi około 30 milionów. Podobnie jak pozostali wirtualni operatorzy, Lycamobile oferuje wyłącznie pakiety w wariancie prepaid (na kartę). W ofertach operatora jest wiele atrakcyjnych pod względem zarówno zakresowym i cenowym taryf z rozbudowanym roamingiem. Poniżej prezentujemy pakiety Lycamobile na kartę.

Oferty Lycamobile na kartę

3.9/5 - (62 votes)
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Wpłaciłem 20.00 zł do banku na zasilenie konta i do tej pory ani pieniędzy ani pieniędzy na koncie- Oszustwo

Szkoda czasu że wszystkim jest u nich problem.

Witam mam pytanie jak można.wykupic tu pakiet 6gb i jaka.cena?Pozdrawiam

Chodzi o6 GB w roamingu?? *139*4069#

Zniknęło z konta 20 złotych, co się dzieję?

Jeśli jeszcze ktoś myśli o wybraniu tej sieci to odradzam !!!!!!! miałem już wcześniej problemy z łącznością np nie ma jej kilka dni potem się pojawia potem znów nic…. Teraz miałem polski nr przyjeżdzam – nie działa kupuję doładowanie nie idzie doładować…. kupuję starter rejestruję -nie działa dzwonię do biura # odsyłają na infolinię tam nie idzie się dodzwonić . Reasumując OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM TO G…O szkoda nawet 1*

Lipa lipa kasuje konto jak nie dzwonisz razem z kasą i zasłaniają się regulaminem. Niestety musisz dzwonić czy to potrzebne czy nie i nabija om kasę.

Nie polecam. Pakiety są czysto wirtualne, istnieją tylko na ich stronie. Można próbować wysłać SMS z kodem pakietu, ale nie da się ich aktywować. Rozmowy i przesył danych będzie kosztował 0,29 zł/min telefony komórkowe, 0,19 zł/min stacjonarne, 019 zł za SMS. Środki bardzo szybko się kończą, a zapłacić trzeba nawet za rozmowę z konsultantem.

Jakoś mam lyce już cztery lata pakiety krajowe działają aktywne nawet w roamingu internet praktycznie bez limitu,nie wiem skąd wasze problemy z lyca

Ja też nie mam problemu …. A raczej nie miałem przez 6 lat odkąd z Play przeniosłem numer do Lyca Mobile. I w tamtym roku zdarzył się dziwny przypadek podobnie jak w ostatnim tygodniu po raz kolejny. Polegało to na tym, że do ukochanej osoby mającej numer w Plusie wysłałem dwa razy ten sam sms . . . tyle że raz na Jej numer z kierunkowym do Polski +48 a drugi raz bez. I byłem w wielkim szoku że Zżarło mi ponad 1 zł ( dokładnie 1.17 zł) W tamtym roku taki dings kosztował mnie 10.zł i 76 gr. Ale po 2 dniach mi zwrócili to na konto. Dobra sieć pomyślałem. Umie przyznać się do błędu. Ale tym razem jest inaczej bo od tygodnia pożera mi sukcesywnie kasę z pozostałości po poprzednim doładowaniu. Było to 9.77 a po 5 dniach smsów do Kochanej ( w Plusie) zeżarło mi prawie 11 zł ponadprogramowo. I nic nie zwrócili do tej pory. A nie wyjeżdżała w tym czasie za granicę. Mieszka 500 km ode mnie i chcąc niechcąc musimy do siebie pisać i dzwonić codziennie. Przez pół roku od poznania się nie było problemu bo mam darmówki smsy i rozmowy bez limitu na wszystkie sieci komórkowe w Polsce. Możesz mi wyjaśnić co mogło zajść? Może nagle mój „Pakiet do Wszystkich M” za 25 zł ma jakiś hak. Może nagle w tym miesiącu ograniczono smsy z nieograniczonych do np: 100 lub 250 i nagle przekroczyłem tę magiczną liczbę ? I dlatego zaczęli naliczać opłaty! W takim razie – nie na taką Lycę się pisałem. I wygląda na to że zaczynają ludzi robić w wała.

Też mam lycamobile. I rewelacja. Wszystko śmiga i taniej nigdzie nie ma.

https://komorkomat.pl/promocja/lycamobile-na-karte-do-wszystkich-m/

Już napisaliśmy ;)

oszusci lycamobila

Gdzie te 10 gb bonusu

Dokładnie, zarejestrowałam i jak włączam internet to nie działa. Ktoś wie o co chodzi?

ustaw apn w smartfonie na data.lycamobile.pl

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów