Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie T-Mobile Oferty T-Mobile Telefony T-Mobile Internet T-Mobile

T-Mobile to jeden z największych operatorów GSM w naszym kraju. Należy do tzw. „Wielkiej Czwórki” i jako marka T-Mobile obecny jest w Polsce od 5 czerwca 2011. Wcześniej operator znany był pod nazwą Era. Jego początki sięgają 1996 roku.

T-Mobile oferuje bardzo dużo usług – pakiety dla osób cywilnych (abonament, mix, karta), a także liczne i rozbudowane plany biznesowe. W jego ofercie znajdziesz także oferty Internetu mobilnego i stacjonarnego (światłowód), a także pakiety rodzinne złożone z kilku indywidualnych abonamentów w jednej umowie.

Zasięg T-Mobile

T-Mobile posiada własną rozbudowaną sieć nadajników. W opinii wielu osób, to właśnie ten operator cieszy się najmocniejszą siłą zasięgu i stabilnym łączem. Różnice na korzyść T-Mobile często są widoczne w słabo zaludnionych rejonach.

T-Mobile zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming

T-Mobile zapewnia darmowy roaming UE. Będąc jego klientem masz pewność, że nie będziesz musiał płacić dodatkowych opłat, również w tanich pakietach na kartę i mix.

Darmowy roaming T-Mobile dostępny jest w:

  • abonamencie
  • ofertach na kartę
  • mix

Doładowanie konta w T-Mobile

T-Mobile oferuje wygodne doładowania na swojej stronie internetowej. Kwota zasilenia konta jest dowolna, ale jeżeli wybierzesz kwotę 25 lub więcej złotych, to otrzymasz do doładowania 10 GB ekstra. Promocja dostępna jest przynajmniej do 31 grudnia 2020 roku w następujących taryfach T-Mobile na kartę:

  • Frii
  • Hot
  • Nowy Tak Tak
  • Happy

Więcej na temat zasilenia konta w T-Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.