T-Mobile kontratakuje – 2 nowe oferty na kartę do 30 zł

23

T-Mobile rozpoczął rok 2017 z przytupem. Dotychczas jego oferty na kartę nie robiły furory, ba – były nawet archaiczne w stosunku do większości konkurencji. Jak się jednak okazuje, dwie nowe taryfy różowego operatora mogą sporo namieszać w segmencie prepaid. Pakiet no limit za 25 zł oraz rewolucyjna oferta, której koszt (w zależności od używania) wynosi od 0 do 30 zł miesięcznie. Porównajmy je z ofertami konkurencji w tej samej cenie.

T-Mobile Bez limitu za 1 zł dziennie i no limit za 25 zł

Początek 2016 roku w prepaidach należał do Orange, kiedy wdrożył do swojej oferty pakiet bez limitu z 10 GB. Tym razem pora na kontratak T-Mobile. Taryf na kartę bez limitu w kategorii do 30 zł jest mnóstwo. Im poświęciliśmy jednak osobny, bardziej rozbudowany ranking najlepszych ofert na kartę. Są jednak i takie taryfy, które cenowo kosztują tyle samo, co nowa oferta T-Mobile za 25 zł. Porównajmy je ze sobą (stan na 3 stycznia 2017):

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB ...

365
365 dni
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
CENA PAKIETU
25,00
porównaj

Pakiet Suty

31
365 dni
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
CENA PAKIETU
25,00
porównaj

Formuła UNLIMITED na kartę (30 dni)

30
70 dni
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
6 GB
CENA PAKIETU
25,00
porównaj

Abstrahując od różnego zasięgu sieci, T-Mobile ma większy pakiet internetowy od oferty Play, a także nielimitowane minuty na numery stacjonarne (w a2mobile mamy do dyspozycji 100 minut). Jeżeli jednak 25 zł to zbyt wysoki koszt w skali miesiąca, to T-Mobile ma jeszcze jednego asa w rękawie. Spójrzmy na ich kolejną nową ofertę:

Starter T-Mobile na kartę - "Bez ...

365
365 dni
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
300 MB
CENA PAKIETU
1,00
porównaj

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 300 MB w cenie 1 zł na dzień. Jeżeli używamy nasz telefon komórkowy codziennie, to w skali miesiąca (30 dni) zapłacimy 30 zł za ofertę no limit i (w sumie) 9 GB Internetu. Możemy nawet w ogóle nie płacić rachunków, gdy – z różnych powodów – nie korzystamy z pakietu lub traktujemy kartę T-Mobile jako numer zapasowy, którego używamy okazjonalnie. Gdy zajdzie potrzeba wykonania długiej rozmowy, nie będzie potrzebne wykupienie całego pakietu za ponad 20 zł u konkurencji, a na dzienne usługi bez limitów wydamy jedynie symboliczną złotówkę. Tak wynika z regulaminu:

Opłata Dzienna naliczana jest po zrealizowaniu pierwszego danego dnia połączenia na krajowe numery komórkowe lub stacjonarne lub wysłania SMS-a na krajowe numery komórkowe lub wykorzystaniu krajowej pakietowej transmisji danych powyżej 5 MB. Pierwsze 5 MB transmisji danych zrealizowanych w ciągu danego dnia nie powoduje naliczenia Opłaty Dziennej, z zastrzeżeniem limitu dni, wskazanego w pkt 3.7. poniżej.

Wnioski

T-Mobile nowymi ofertami na kartę bez limitu dołączył do grona operatorów, którzy oferują bardzo atrakcyjne pakiety w cenach 25-30 zł. Przy wybraniu konkretnej oferty decydują szczegóły, które jednak mają kluczowe znaczenie: zasięg, wielkość transferu czy brak nielimitowanych minut na numery stacjonarne. Przy takiej ilości operatorów i wyrównanej konkurencji T-Mobile z pewnością nie zdobędzie rynku szturmem, ale jedno jest pewne – nie możemy przejść koło jego oferty obojętnie.

avatar
 • Karo

  do T-Mobile w tej ofercie da się przenieść numer, czy tylko nowe karty sim?

 • Defaroi

  Jak Jest z Minutami i Z smsami gdy wydam mniej niż zł tzw za minutę zapłace 29 gr bo rozmawiałem minutę lub wysłałem smsa 1 to zapłacę miej czy 1 zł bo transmisja widzę że 1 zł od 5 MB

 • dee

  Ważne Proszę Administrację o podział na Minuty (Rozmowy)na sieci komórkowe i Stacjonarne dodanie kategorii nie razem tak jak mamy w oknie graficznym to dajcie zamiast
  minuty( to wpiszcie kom.) i drugie stac by było wiadomo każdy wie że to minuty są lub na gorze możecie :) dać minuty odzielajac każda kategorię |

  • Dziękuję za krytyczne uwagi – prześlę je do naszych programistów ;)
   Obecnie jest tak, że info o ewentualnym braku nielimitowanych minut na nr stacjonarne umieszczamy w ikonce „i” obok MINUT.

 • dee

  Fajna oferta

 • LANKANN

  A ważność konta, tylko 30 dni?

 • Ania Żebrowska

  Połączenia wychodzące są ważne rok ?

 • Mateusz

  A co z mms’ami w ofercie T-mobile?

 • Joanna

  Czy jesli nie wykonam polaczenia, nie napisze sms ani nie polacze sie z internetem to danego dnia nie bedzie potracona zlotowka z mojego konta? Co z rozmawami w roamingu? Jestem za granica a telefon sluzy mi jak wracam do kraju.

 • Natalia Dawidowicz

  Jak wyłączyć taryfę Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 300 MB w cenie 1 zł na dzień.?

 • Ja żałuję, że przeszedłem na ofertę „1zł dziennie”, bo mam z nią problemy. Z mojego konta zabierane są pieniądze w dni kiedy nie korzystam z usługi. Opłatę nazwali w historii „internet 0,00MB” i zapisywana jest na koncie w godzinach 22:XX lub 23:XX – wygląda na cykliczną, ale obsługa nie widzi żadnego problemu. Kasę jednak oddają, tylko za każdym razem z opóźnieniem a w międzyczasie pobierane są kolejne złotówki, przez co ponownie muszę o tym informować. Regulamin usługi informuje o darmowych pierwszych 5MB, więc skąd ta opłata? Szczególnie, że w dni, w które rzeczywiście korzystam (połączenie lub włączę dane komórkowe) kasa pobierana jest dwa razy – za rozmowę i za ten internet 0,00. Nie polecam.

  • Milena

   Czy operator nadal pobiera „… Opłatę nazwali w historii „internet 0,00MB” … ”
   Chciała bym uniknąć nagminnych konsultacji z BOK … prosić o zwrot kosztów połączenia i upominać się o zwrot bezpodstawnie naliczonych opłat dotyczących rzekomego pakietu internet 0,00MB.
   Proszę o odpowiedź,

 • nana

  Całe T-Mobile. Najpierw olali stałych klientów, potem ich obrażali, następnie się z nich śmiali (kiedy straszyli odejściem) a teraz to T-Mobile ściąga gacie, żeby tylko przyciągnąć ludzi ponownie. Jaki to ma sens??? Zwłaszcza, że raz zrażonych klientów już raczej nie ściągną, bo nigdy nie wiadomo kiedy znów im odbije.

 • tomek

  Ta oferta jest nadal aktualna?

  • Ilikeyoutube 640 LTE

   t-mobile.pl

 • rzymla2310

  Czy z taryfy happy mogę przejść na nielimitowane rozmowy i sms-y 10 GB.

 • Uta

  Niestety mam ten sam problem – właśnie napisałem reklamacje – spojrzałem na konto stan środków 0 zeżarło dzień po dniu 1zł za dane 0 MB, Sprawdziłem że tez mam podwójnie pobieraną opłatę raz za połączenie a później pod wieczór znów 1zł za dane 0MB na co wcześniej nie zwróciłem uwagi. Najpierw w ogóle borykałem się z problem że usługa nie działała tj liczyło normalnie za połączenie udało im się to poprawić dopiero po 3 reklamacji a teraz pasztet z pobieraniem opłaty za dane

 • Dariusz Łubnicki

  Czy w ofercie są połączenia w uni europejskiej.

Wybrane oferty: