Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowość w T-Mobile – oferta na doładowania z telefonem!

Nowa oferta T-Mobile na doładowania z telefonem

Oferta na doładowania z telefonem to grudniowa nowość T-Mobile. Różowy operator pochwalił się nową ofertą na swoim oficjalnym blogu. Co w niej dostaniesz?

 • T-Mobile ma nową ofertę
 • to oferta na doładowania z telefonem
 • zastępuje ona dotychczasowy T-Mobile MIX

Oferta na doładowania z telefonem w T-Mobile

Czym charakteryzuje się nowa oferta T-Mobile na doładowania z telefonem? Tak brzmi oficjalny komunikat operatora:

Dla osób, które cenią sobie swobodę i brak formalności, T-Mobile przygotował ofertę na doładowania z telefonem. Łączy ona w sobie usługi takie jak w ofercie na kartę, czyli połączenia głosowe, SMS-y i internet w 5G, oraz szeroki wybór smartfonów, za które płacimy poprzez doładowanie konta. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy zawsze chcą być w kontakcie lub… już teraz poszukują mikołajkowego prezentu dla najbliższych.

Połączenie swobody i braku formalności (prepaid) z ofertą z telefonem (abonament) brzmi jak typowa taryfa mix, na co wskazuje słowo-klucz „doładowania”. Czytajmy jednak dalej:

Jasne rozliczenie, duże uproszczenie

Nowa oferta została przygotowana w oparciu o lubianą przez klientów ofertę na kartę za 35 zł i czerpie ze wszystkich jej benefitów. Do proponowanego Pakietu Usług klient wybiera urządzenie, za które razem z pakietem T-Mobile będzie pobierał łączną miesięczną opłatę. Transparentność oferty pozwoli klientowi w łatwy sposób porównać cenę urządzenia z ofertami na rynku. W ofercie zostały wykorzystane wszystkie udogodnienia dostępne w taryfie Frii MIX.

 

A jak to działa w praktyce? Bardzo prosto, bo nowa oferta składa się z zaledwie dwóch elementów. Podstawą miesięcznego doładowania jest kwota 35 zł w całości przeznaczona na nielimitowane rozmowy, SMS-y i 40 GB internetu w technologii 5G. Drugim elementem jest opłata za telefon, a ta uzależniona jest od modelu, który wybierzemy. Może ona wynosić zaledwie dodatkowe 5 zł, jeżeli wybierzemy telefon klasyczny (wówczas miesięczne doładowanie wyniesie łącznie 40 zł) do maksymalnie 35 zł w przypadku smartfona o wartości 800-1200 zł (wysokość łączna miesięcznego doładowania to w tym przypadku 70 zł). Innymi słowy – doładowując comiesięcznie łączną kwotę opłacamy usługę oraz spłacamy telefon. Świetnym wyborem, który znajdziemy w tej ofercie będzie przygotowany we współpracy z Google T Phone 5G, który możemy mieć już za kwotę 199 zł na start w doładowaniu miesięcznym 70 zł.

 

Co ważne, umowa obejmuje zaledwie 24 doładowania stałą kwotą, nie istnieje jednak żaden harmonogram rat, można więc dokonać ich spłaty szybciej, jeżeli pojawi się taka chęć. W ofercie dostępny jest wachlarz telefonów, w tym telefony z dostępem do sieci 5G oraz akcesoriów typu smart watch w atrakcyjnych cenach.

 

Dla osób przenoszących numer do T-Mobile przygotowaliśmy niespodziankę – nawet 4 miesiące korzystania z oferty bez opłat, aż do czasu przeniesienia numeru.

Bonusy na cały rok

Dobrego internetu nigdy za wiele, dlatego w ramach nowej oferty przygotowaliśmy dodatkowy bonus. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz 40 GB w ofercie, na klientów czeka super bonus – „Rok internetu za darmo”, czyli 1200 GB przez 365 dni (12 pakietów po 100 GB). Gigabajty z oferty kumulują się a klient może z nich skorzystać do końca umowy terminowej. Usługa jest dostępna w aplikacji Mój T-Mobile w ciągu 31 dni od podpisania umowy lub aneksu w nowej ofercie.

Happy BOX-y dla dzieci!

Dodatkowo dla najmłodszych na zbliżające się mikołajki i gwiazdkę dostępne są zestawy Happy BOX – gotowe świąteczne prezenty!

 

W zestawach prezentowych Happy BOX do wybranego smartfonu realme C31, Oppo A17, T Phone 5G lub nowości Samsung Galaxy A04s najmłodsi otrzymają gadżety z idolką dzieciaków – Nelą Małą Reporterką, czyli najnowszą książkę o fascynującej Amazonii – „Nela i wrota do Amazonii” oraz kolorową maskotkę tukana tęczodziobego. To doskonały pomysł dla rodziców poszukujących gwiazdkowego prezentu dla dzieci! Więcej o zestawach Neli można znaleźć na tej stronie.

 

Nowe oferty zastąpią wszystkie obecne oferty MIX, które 1 grudnia zostaną wycofane ze sprzedaży. Więcej informacji można znaleźć na stronie na stronie T-Mobile w zakładce Oferta/Na doładowania z telefonem

Jak sam widzisz, T-Mobile rezygnuje z oferty mix! Od 1 grudnia T-Mobile MIX został wycofany, a zastępuje go nowa powyższa oferta. Będziemy do niej powracać w dziale Promocje operatorów komórkowych, jeżeli tylko operator zdecyduje się wprowadzić kolejne bonusy czy rabaty!

To niejedyny operator, który w tym roku rezygnuje z dość archaicznych ofert mix – od początku roku przestał je oferować dla nowych klientów także Plus, pomysłodawca tego typu usługi GSM w Polsce.

Specyfikacja techniczna T Phone 5G:

 • ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 700 2,20 GHz
 • 4 GB RAM
 • 64 GB pamięci na dane
 • ekran IPS TFT 6,52″ HD+
 • aparat główny 50+2+2 Mpix
 • aparat do selfie 5 Mpix
 • bateria 4500 mAh 18 W
 • Android 12
 • debiut IV kwartał 2022

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2022

Źródło: firma.t-mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów