Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile wprowadza Internet Biznes PRO. Czym się charakteryzuje?

Internet Biznes PRO

T-Mobile wprowadza Internet Biznes PRO. To kompleksowa usługa bezpiecznego i niezawodnego Internetu dla firm. Czym się charakteryzuje?

  • T-Mobile wprowadza nową usługę
  • nazywa się ona „Internet Biznes PRO”
  • jest ona przeznaczona dla firm

T-Mobile Internet Biznes PRO

Oficjalny komunikat T-Mobile Polska na temat nowej usługi Internet Biznes PRO:

Każdy rozwijający się prężnie biznes jest dziś obecny w sieci. Nowe segmenty działalności firmy to jednak także nowe obszary, które w zapleczu technologicznym organizacji należy wziąć pod uwagę. Im więcej bowiem osób korzysta z internetu, tym istotniejsze jest prawidłowe uporządkowanie procesów, by zoptymalizować funkcjonowanie łączy. Czynności kluczowe biznesowo powinny być wykonywane w najszybszej dostępnej prędkości transferu po to, aby zwiększyć ich efektywność. Jednocześnie sam dostęp do internetu należy solidnie zabezpieczyć, ograniczając w ten sposób ryzyko wycieku danych wrażliwych firmy lub – co gorsza – jej klientów. Równie ważny pozostaje komfort korzystania z biura – zarówno przez jego pracowników, jak i gości. Jego podstawą jest niezawodna sieć wi-fi – i oddzielne logowanie dla osób, które odwiedzają firmę.

 

Elementów, o których musimy pamiętać, jest zatem sporo. Budowa kompleksowej infrastruktury, wraz z jej wzrostem, wymaga zaś coraz większych inwestycji – w sprzęt, ale też w wysoko wykwalifikowanych pracowników, których niełatwo pozyskać na rynku pracy. A gdyby tak oddelegować całą tę listę zadań i wyzwań podmiotowi, który w usługach sieciowych się specjalizuje? Właśnie taka jest koncepcja najnowszej usługi w portfolio T-Mobile. Internet Biznes PRO ma gwarantować kompleksowe rozwiązania, optymalizację procesów, sieci i kosztów, a także ułatwić zarządzanie całym systemem. Jak dokładnie prezentuje się nasza propozycja dla biznesu?

 

Sieć wspierająca działanie całej firmy

 

Internet Biznes PRO to nowoczesna, dopasowana do potrzeb firmy usługa typu all-in-one, a więc zapewniająca rozwiązania w różnych obszarach – internetu, bezpieczeństwa oraz wi-fi. Pozwala ona na stworzenie szybkiej, niezawodnej i chronionej przed zagrożeniami sieci dostępnej w każdym miejscu w obrębie biura. Internet jest przy tym oferowany z technologii światłowodowej lub radiolinii – tak, aby zagwarantować najlepsze możliwe rezultaty. Wbudowane łącze zapasowe sprawia zaś, że firma nie musi obawiać się awarii.

 

Nie mniej istotnym elementem usługi pozostaje bezpieczeństwo. W tym celu wykorzystaliśmy mechanizmy Next Generation Firewall oraz UTM. Dzięki nim przedsiębiorcy otrzymują szeroki zakres ochrony przed zagrożeniami, które w wirtualnym świecie bywają bardzo zróżnicowane i błyskawicznie zmieniają swój charakter. Oferowane zabezpieczenia oraz oprogramowanie są przy tym na bieżąco aktualizowane, co sprawia, że klient ma pewność, że korzysta z najnowszej wersji rozwiązań.

 

Trzeci element usługi stanowi sieć wi-fi, zapewniająca bezprzewodowy dostęp w każdym miejscu w biurze. Rozwiązanie to zapewnia nie tylko dostęp dla pracowników, ale również gości, którzy zyskują dostęp do sieci odseparowanej od zasobów firmowych. Do tego wszystkiego firma otrzymuje punkty dostępu, umożliwiające bezproblemowe i błyskawiczne połączenie się z siecią nawet w przypadku przestrzeni o dużej powierzchni.

Wygodne zarządzanie usługą

 

Internet Biznes PRO to także komfortowa, zdalna kontrola wszystkich obszarów usługi w jednym miejscu, która ułatwia optymalizację pracy firmy. Wszystkie funkcje dostępne w ramach rozwiązania mogą być bowiem monitorowane przez platformę analityczną. Zbierane tam dane dot. działania sieci pozwalają na świadome podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju infrastruktury. Dodatkowo całe rozwiązanie jest objęte umową SLA.

 

Łatwe uruchomienie usługi

 

Jak w takim razie zacząć? Korzystanie z Internet Biznes PRO jest wyjątkowo proste od samego początku. T-Mobile opracowuje, przy współpracy z klientem, architekturę całego rozwiązania a następnie je implementuje. I to już wszystko, czego potrzeba do aktywacji usługi. Internet Biznes PRO o to przy tym rozwiązanie oferowane w modelu subskrypcyjnym, co korzystającym z niej firmom pozwala na łatwy zakup i wygodną kontrolę kosztów bez ponoszenia początkowych nakładów finansowych.

Zobacz również: Abonament T-Mobile za 0 zł przez 6 miesięcy!

Źródło: firma.t-mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: