Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament T-Mobile za 0 zł przez 6 miesięcy!

Obowiązuje do: 01.02.2023
T-Mobile przeniesienie numeru promocja

T-Mobile wraca do promocji 6 miesięcy za 0 zł, którą oferował jeszcze niedawno na Święta 2022. Przenieś numer do tego operatora i skorzystaj z rabatu – aż 6 miesięcy abonamentu za 0 zł!

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2023.

Przenieś nr do T-Mobile

Promocja obejmuje zarówno abonamenty z telefonem, jak i z samą kartą SIM. Poniżej przedstawiamy przykładowy pakiet z nielimitowanymi usługami i Internetem.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PRZENIEŚ NUMER NA T-MOBILE.PL

Wystarczy przenieść numer do T-Mobile, aby dodatkowo cieszyć się 6 miesiącami abonamentu za 0 zł! W ten sposób nie będziesz płacił za usługi telekomunikacyjne przez 1/4 trwania umowy! Promocja dostępna jest tylko online.

Oferta „M Nielimitowana” to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także internet bez limitu danych z prędkością do 30 Mb/s. Opcja „L Nielimitowana”, oprócz nielimitowanych połączeń i wiadomości SMS oraz MMS, obejmuje internet bez limitu danych i bez limitu prędkości. Do tego w obu przypadkach użytkownicy otrzymują również usługę „Rozrywka bez Ograniczeń” na 6 miesięcy w prezencie. Dzięki niej klienci nawet co miesiąc mogą wybrać inną platformę subskrypcyjną, z której chcieliby korzystać. Abonament w wersji M po okresie promocyjnym wyniesie 65 zł / mies., natomiast wariant L – 85 zł / mies. W programie „Korzyści dla domu” oferty te będą tańsze o 20 zł miesięcznie.

Do abonamentu możesz dobrać smartfona lub inne urządzenie mobilne, za które pobierane są osobne od abonamentu raty 0%. W swoich reklamach T-Mobile promuje obecnie atrakcyjnego Redmi Note 11S.

Uwaga! Promocja trwa tylko do 26 grudnia jeszcze przez 12 dni i 13 godzin. Przenieś numer do T-Mobile i nie płać za abonament przez pół roku!

Zobacz również: Noworoczne promocje operatorów 2023

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów