Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Sony Xperia XZ2 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Sony Xperia XZ2 to jeden z tegorocznych modeli flagowych japońskiego producenta. Jego premiera miała miejsce w marcu bieżącego roku. Smartfon oparto na topowych podzespołach i zaprojektowano w myśl nowej filozofii „Ambient Flow”. Mimo to pod względem designu widać sporo nawiązań do poprzedników. Trzeba przyznać, że Xperia XZ2 trzyma cenę – obecnie kosztuje około 3000 zł. Nie jest to niska kwota, warto więc przyjrzeć się ofertom operatorów. Przygotowaliśmy listę 5 najkorzystniejszych rozwiązań na abonament.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Sony Xperia XZ2 na abonament

Sony Xperia XZ2 może pochwalić się topowymi podzespołami, do których należy z pewnością ośmiordzeniowy Snapdragon 845 z zegarem 2,80 GHz. Nie mogło oczywiście zabraknąć sporej pamięci operacyjnej RAM (4 GB) i pamięci wbudowanej 64 GB z możliwością rozszerzenia o kartę pamięci.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Sony Xperia XZ2

Japoński producent postawił na wyświetlacz TFT IPS w proporcjach 18:9 i rozdzielczości 1080 na 2160 pikseli. Jest dość duży, bo jego przekątna to 5,7 cala. Sporemu zredukowaniu (jak na Sony) uległy ramki wokół ekranu. Jedną z najmocniejszych stron flagowca jest aparat fotograficzny o matrycy Sony IMX400 i rozdzielczości aż 19 Mpix. O długość pracy urządzenia dba ogniwo litowo-jonowe o pojemności niespełna 3200 mAh. Nie jest to przesadnie dużo, ale na szczęście Sony zapewnił funkcję szybkiego i indukcyjnego (Qi) ładowania. Na pokładzie znajduje się najnowszy Android 8.0 Oreo.

Poniżej przedstawiamy 5 – najlepszych naszym zdaniem – ofert z Sony Xperia XZ2. Ceny aktualne na 05.07.2018.

Jest to jedna z najtańszych w ogólnym rozrachunku ofert z Sony Xperia XZ2. W ramach abonamentu mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 2 GB Internetu. W takim wypadku miesięcznie będziemy płacić 111 zł (do abonamentu 30 zł doliczana jest osobna rata za sprzęt). Musimy też liczyć się z jednorazową opłatą za smartfona wynoszącą 1248,99 zł.

Całość zobowiązania w skali 24 miesięcy wyniesie nas 3912,99 zł.

Naszym zdaniem: jeżeli szukamy przystępnej, pod względem kosztów całkowitych oferty, to to powinniśmy wziąć ten wariant pod uwagę. Dodatkową zaletą jest akceptowalne miesięczne zobowiązanie poniżej 120 zł. Musimy się jednak liczyć z początkowym kosztem za telefon sięgającym prawie 1300 zł.

W przypadku pakietu Stan Nielimitowany Solo fioletowego operatora do dyspozycji mamy nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne do wszystkich sieci, wiadomości SMS i MMS bez limitu oraz 10 GB transferu (po przekroczeniu prędkość jest redukowana do 1 Mb/s). W tej konfigurację opłata początkowa za Xperię XZ2 wynosi 2419 zł. Miesięczny koszt abonamentu to z kolei jedyne 60 zł.

Całość kontraktu po dwóch latach wyniesie nas 3909 zł.

Naszym zdaniem: jest to najniższa oferta pod względem miesięcznego zobowiązania i całości kosztów. Jednak na początku musimy zapłacić zdecydowanie najwyższą kwotę spośród tutaj przedstawionych. Jeżeli jednak głównym kryterium wyboru są najniższe miesięczne zobowiązania i ogólny koszt kontraktu, to oferta jest interesująca.

A co jeśli nie chcemy zbyt dużo płacić za telefon na początku? Również w takim przypadku zielona sieć przychodzi nam z pomocą. Do dyspozycji w abonamencie Plus.60 będziemy mieli nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 12 GB Internetu (później transfer do 1 Mb/s). Za telefon zapłacimy na start tylko 199 zł, a miesięczne zobowiązanie wyniesie nas (wraz z ratą za XZ2) 175 zł.

Za całość kontraktu, który wynosi 24 miesiące zapłacimy 4399 zł.

Naszym zdaniem: interesująca opcja dla osób szukających oszczędności w jednorazowej opłacie startowej. W ogólnym rozrachunku pakiet ten jest jednak o blisko 500 zł droższy, ale zapewnia za to lepsze warunki umowy (np. znacznie większy transfer danych).

T-Mobile daje do dyspozycji w ramach tego abonamentu nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet (który zwalnia po przekroczeniu 10 GB do 1 Mb/s). Miesięczne zobowiązanie kształtować się będą na poziomie 120 zł, a opłata na start za Xperię XZ2 wyniesie 1409 zł. Podobnie jak Play, T-Mobile nie pobiera dodatkowej opłaty ratalnej za telefon – jest ona wliczona w cenę abonamentu.

Całość zobowiązania w takiej konfiguracji na 24 miesiące będzie nas kosztowała 4338,90 zł.

Naszym zdaniem: duży pakiet internetowy może być tym kryterium, dla którego niektóre osoby zdecydują się na wybór tej oferty. Operator umożliwia ponadto wykupienie dodatkowych pakietów wideo, które mogą skutecznie zachęcić do skorzystania z abonamentu T1 Bez Limitu.

Oferta dla osób ceniących sobie minimalne koszta startowe. Za telefon zapłacimy jednorazowo symboliczne 1 zł, lecz rachunki miesięczne wyniosą aż 200 zł – coś za coś. Poza tym warunki umowy nie różnią się od abonamentu za 60 zł. Różnice tkwią tylko w wysokości opłat startowych i miesięcznych.

Za całość przez 2 lata łącznie zapłacimy 4851 zł.

Naszym zdaniem: zdecydowanie najdroższa z ofert przez nas przedstawionych. Minimalna cena telefonu nie rekompensuje wysokiego abonamentu. Jednak jeżeli komuś zależy na dużym pakiecie internetowym i możliwości zapłacenia za telefon jedynie złotówkę, to może rozważyć tę propozycję.

Sony Xperia XZ2 – 5 najlepszych ofert komórkowych
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.