Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 Ultra ze starym aparatem?

Galaxy S23 Ultra teleobiektyw

Samsung Galaxy S23 Ultra ze starym aparatem może okazać się prawdą. Przynajmniej jeżeli chodzi o teleobiektyw. Według plotek ma to być ta sama jednostka, co w obecnym flagowcu Samsung Galaxy S22 Ultra.

  • Samsung Galaxy S23 Ultra być może odziedziczy ten sam teleobiektyw 10x
  • matryca głównego aparatu może mieć rozdzielczość Mpix
  • premiera smartfona za około pół roku

Samsung Galaxy S23 Ultra – aparaty

Samsung Galaxy S22 Ultra z I kwartału bieżącego roku ma poczwórny aparat główny, w tym m.in. teleobiektyw z matrycą 10 Mpix, bezstratnym zoomem 10x i zoomem optycznym aż 100x. Według niepotwierdzonych informacji ten sam obiektyw tele zagości w przyszłym flagowcu Samsung Galaxy S23 Ultra. Nie wiadomo nic na temat drugiego teleobiektywu, który w modelu Galaxy S22 Ultra ma matrycę 10 Mpix i zoom 3x.

Głównym ulepszeniem w kwestii aparatów w nowej generacji ma być aparat główny. Być może obecny czujnik 10 Mpix HM3 (1/1,33″, 0,8 µm pikseli) zostanie zastąpiony przez jednostkę 200 Mpix (prawdopodobnie HP1, 1/22″, 0,64 µm).

Do premiery nie tylko Galaxy S23 Ultra, ale i całej serii Samsung Galaxy S23 pozostało około pół roku, wiele więc może się jeszcze zmienić w specyfikacji tego super flagowca.

Zobacz również: Samsung kończy spór? Wszystkie modele Galaxy S23 ze Snapdragonami

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów