Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S20 Lite na horyzoncie

Od czasu premiery flagowej serii S20 minęło już parę miesięcy. Do tej pory zastanawiano się, czy Samsung wzorem poprzedniej generacji wprowadzi również model „Lite”. Wiele wskazuje na to, że tuż po wakacjach odbędzie się jego premiera.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Topowy procesor i obsługa rysika

Co ciekawe, nie do końca pewna jest nazwa smartfona. Informacje dostępne w sieci wspominają, że smartfon może nosić nazwę Samsung Galaxy S20 Pen Edition, co sugeruje obsługę dedykowanego rysika S-Pen. Na ten moment nie wiadomo na ile ta informacja się potwierdzi. Tym bardziej, że w sieci można spotkać się z nazwami Galaxy S20 Fan Edition lub po prostu właśnie Galaxy S20 Lite.

Mówi się, że Samsung Galaxy S20 Lite będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 865, a więc topowego przedstawiciela serii. I tutaj znów mamy pewien konflikt z określeniem „Lite”. Dodatkowo nie wiadomo, czy tylko w takiej wersji będzie dostępny ten model. Jak wiadomo Samsung, w zależności od rynków, wypuszcza również te same modele ze swoim autorskim Exynosem. Jak będzie tutaj, nie wiadomo.

Samsung Galaxy S20 Lite ma pracować pod kontrolą autorskiej nakładki OneUI 2.5. Niewiele więcej wiadomo na temat specyfikacji. Można spodziewać się wersji z obsługą sieci 5G. Wydaje się także, że znajdziemy tutaj minimum 8 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie są to jednak w żaden sposób potwierdzone informacje.

W przypadku aparatów również powinniśmy się spodziewać minimum potrójnego aparatu głównego. Oprócz jednostki głównej, zapewne zobaczymy tutaj obiektyw ultraszerokokątny. Natomiast nie wiadomo, czy ten model zaoferuje teleobiektyw, czy obiektyw dedykowany zdjęciom makro.

Premiera Samsunga Galaxy S20 Lite spodziewana jest w październiku. Na razie wiadomo jak ten model zostanie wyceniony, jednak patrząc na specyfikację i topowy procesor, trzeba liczyć się z wyższą kwotą.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów