Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor X10 Max 5G już za kilka dni

Marka Honor, która jest spółką-córką Huawei, intensywnie pracuje nad kolejnymi modelami. Wiele z nowych urządzeń pojawia się na rynku azjatyckim. Na szczęście niektóre z nich trafiają także na Stary Kontynent. A jak będzie z najnowszym modelem, czyli Honorem X10 Max 5G?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Wielki ekran i wydajne podzespoły

Honor X10 Max 5G będzie się wyróżniał na pewno ekranem. A raczej jego wielkością. Azjatyckie marki zdecydowanie stawiają na wielkość i w przypadku tego modelu mamy szansę zobaczyć wyświetlacz o przekątnej aż 7,09 cala. Będzie on wykonany najprawdopodobniej w technologii IPS LCD i będzie miał wcięcie w postaci kropli wody.

Sercem smartfona najprawdopodobniej będzie nowa konstrukcja od Mediateka, a mianowicie Dimacity 800. Co istotne, model ten będzie obsługiwał sieci 5G. Smartfon zostanie wyposażony w 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Powinny być dostępne także dwie wersje pamięciowe na pliki, czyli 64 GB oraz 128 GB.

W przypadku pozostałych podzespołów warto zwrócić uwagę na baterię, której pojemność wynosi 4900 mAh. Wyposażona jest ona w szybkie ładowanie na poziomie 22,5 W. Takie ogniwo powinno wystarczyć do jednego pełnego dnia pracy. Honor zdecydował się także na zastosowanie tradycyjnego czytnika linii papilarnych umieszczonego na bocznej ramce.

W przypadku Honora X10 Max niestety niewiele wiadomo o aparatach. Można się spodziewać, że producent zastosuje w głównym obiektywie matrycę o rozdzielczości 48 Mpix. Na froncie ma zaś zagościć „oczko” z matrycą 8 Mpix.

Premiera smartfona ma odbyć się już za kilka dni. Źródła mówią o dacie 2 lipca. Na ten moment nie wiadomo czy i ewentualnie kiedy Honor X10 Max lub któraś z jego wersji trafi do Europy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów