Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy M02s został zaprezentowany

samsung-galaxy-m02s

Samsung już jakiś czas temu uświadomił sobie, że oprócz flagowych produktów warto mieć również ofertę skierowaną dla mniej wymagających klientów, a także dla tych, którzy po prostu potrzebują zwykłego smartfona. I najprawdopodobniej tak jest w przypadku Samsunga Galaxy M02s, który właśnie pojawił się w sprzedaży na niektórych rynkach azjatyckich.

Budżetowiec ze sporą baterią

Najnowsza propozycja Samsunga należy do półki budżetowej. Sercem smartfona jest Snapdragon 450 wsparty 3 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczone zostało 32 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci. Źródła podają informację o możliwości pojawienia się także wersji 4/64 GB.

Samsung Galaxy M02s otrzymał ekran o przekątnej 6,5 cala wykonany w technologii IPS LCD. Posiada on rozdzielczość na poziomie HD+, co w przypadku budżetowych produkcji jest jeszcze do zaakceptowania. Ramki wokół ekranu nie należą do najmniejszych, a mocno pod tym względem wyróżnia się podbródek. Mamy tutaj również wcięcie na pojedynczą kamerkę do selfie.

W przypadku aparatów w smartfonie zastosowano potrójny aparat fotograficzny. Podstawowa jednostka posiada matrycę 13 Mpix. Oprócz tego w smartfonie znalazło się miejsce dla „oczka” dedykowanego zdjęciom makro oraz do zdjęć portretowych. Oba posiadają matrycę 2 Mpix. Całość uzupełnia pojedynczy aparat do selfie o matrycy 5 Mpix.

Na tle innych parametrów wyróżnia się tutaj bateria. Posiada ona pojemność 5000 mAh. Jest to cecha charakterystyczna całej serii „M”. Dostajemy tutaj także ładowanie na poziomie 15 W. Co ciekawe, znalazło się także miejsce na złącze słuchawkowe.

Samsung Galaxy M02s będzie dostępny na rynkach azjatyckich. Smartfon został wyceniony na mniej więcej 100 euro. Na razie nie ma informacji na temat ewentualnej premiery w Europie. Wiadomo jednak, że niektóre modele z serii „M” pojawiają się na naszym kontynencie. Zatem szansa na premierę tego modelu zawsze istnieje.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów