Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi 7A w Europie

Redmi 7A

Wszystko wskazuje na to, że niebawem rozpocznie się sprzedaż Redmi 7A w Europie. W sieci pojawiły się informacje o dostępności dwóch wersji smartfona. Dzięki zamieszczonej ofercie poznaliśmy również prawdopodobną cenę.

Redmi 7A coraz bliżej

Redmi 7A to budżetowe urządzenie charakteryzujące się pojemną baterią. Sercem smartfona jest Snapdragon 439 wsparty 2 lub 3 GB pamięci operacyjnej. Na pliki przeznaczone zostało odpowiednio 16 lub 32 GB w zależności od wybranej wersji. Ekran posiada przekątną 5,45 cala i ma dość grube ramki, szczególnie u góry i na dole urządzenia.

Przykładowa oferta z obecnie dostępnym Redmi 7:

Na pleckach mamy do dyspozycji pojedynczy aparat fotograficzny o matrycy 13 Mpix, natomiast z przodu zaimplementowano 5 Mpix kamerkę do selfie. Bateria Redmi 7A posiada pojemność 4000 mAh i patrząc na parametry urządzenie zwiastuje dobre czasy pracy na jednym ładowaniu. Co ciekawe, w smartfonie udało się zachować tradycyjne złącze słuchawkowe. Urządzenie nie posiada czytnika linii papilarnych, zatem pozostaje nam zabezpieczenie go za pomocą klasycznego PIN-u lub wzoru.

Redmi 7A

Cena Redmi 7A ustalona została na 99 euro za wersję 2/16 GB i 119 euro za wersję 3/32 GB. Wygląda na to, że może to być jedna z ciekawszych propozycji w budżetowej półce smartfonów. Na razie nie znamy oficjalnej daty premiery w Europie, gdyż samo Xiaomi milczy na ten temat.

Źródło: gizmochina.com, https://twitter.com/Sudhanshu1414/status/1150064913466789888.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.7/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.