Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Xiaomi Mi A3 i Mi A3 Lite na horyzoncie

Xiaomi w swojej ofercie – oprócz telefonów z autorską nakładką MIUI – wypuszcza również urządzenia w programie Android One. Główną cechą tej serii jest niemal czysty system operacyjny. I właśnie nowa generacja telefonów z tej serii prawdopodobnie niebawem będzie miała swoją premierę.

>>> Telefony z Android One <<<

Mowa oczywiście o Xiaomi Mi A3 i Mi A3 Lite, o których pojawia się coraz więcej informacji. Z najnowszych wieści pojawiających się w sieci, dowiadujemy się że oba smartfony będą wyposażone w wydajne procesory. Prawdopodobnie sercem pierwszego ze smartfonów będzie Snapdragon 730, a drugiego Snapdragon 675. Oba procesory zapewnią spory zapas mocy, a w połączeniu z czystym Androidem kultura pracy urządzeń może stać na bardzo wysokim poziomie.

Przykładowa oferta z Xiaomi Mi A2 Lite:

Nie wiadomo, jaka ilość pamięci RAM będzie dostępna w smartfonach, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy obstawiać, że będzie to minimum 4 GB. Można również pokusić się o stwierdzenie że na pokładzie będziemy mieli minimum podwójny aparat fotograficzny, gdzie jedna z matryc będzie miała 48 Mpix. Jest to jeden z najpopularniejszych ostatnimi czasy układów stosowanych w smartfonach. Trudno natomiast cokolwiek więcej powiedzieć na temat pozostałej specyfikacji.

Nie znamy również dokładnej daty premiery Xiaomi Mi A3 i Xiaomi Mi A3 Lite. Poprzednia generacja debiutowała w lipcu 2018 roku. Dlatego możemy spodziewać się prezentacji nowych modeli w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.


{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o