Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jaki jest najlepszy Internet mobilny w lipcu 2022? Który operator GSM oferuje na wakacje najbardziej atrakcyjne warunki umowy? Przekonasz się z naszego najnowszego rankignu!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 18.05.2022. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. nju mobile oferuje na początek 60 GB, ale dla stałych klientów transfer rośnie z 60 do 180 GB! Cena pozostaje na tym samym poziomie, a więc tylko 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu paczki danych transfer zwalnia do 1 Mb/s. To świetny internet mobilny! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Podobną ofertą dysponuje Plush. W jego przypadku transfer rośnie jednak z 40 do 80 gigabajtów. Tyle właśnie otrzymasz po 12-miesięcznym stażu w tej sieci. Rachunki miesięczne wynoszą 30 zł, a w opcji możesz sobie dokupić router na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,67 GB po 1 roku.

3. Virgin NET 60. W Virgin Mobile nie musisz czekać na premię za staż! Za 30 zł Virgin oferuje od razu paczkę 60 GB. Poza tym możesz obniżyć miesięczne rachunki. Dla użytkowników abonamentu komórkowego cena Virgin Mobile spada do 25 zł. Kolejna znakomita oferta w naszym zestawieniu! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

4 ex aequo. Mobilny 30 GB. W Netii również dostaniesz pakiet Internetu mobilnego za 30 zł, ale na gorszych warunkach. Operator oferuje w tej cenie 30 gigabajtów bez premii za staż. Zasięg sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. lajt 30 GB. W lajt mobile także otrzymasz 30 GB za 30 zł. Oferta wirtualnego operatora jest bardzo podobna do Netii, tym bardziej, że także korzysta z zasięgu Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. Potrzebujesz jednak znacznie więcej GB, a nie masz zamiaru czekać na premię stażową? Wybierz w takim razie topowy pakiet Virgin NET 220 GB! Jego cena to 50 zł miesięcznie, ale znowu dla klientów operatora cena spada do promocyjnych 45 zł! To następna fantastyczna oferta Internetu mobilnego Virgin Mobile. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. A może wolisz Internet na kartę, a więc bez żadnej (nawet krótkoterminowej) umowy? Taką ofertą dysponuje wirtualny operator Mobile Vikings, w którym zyskasz aż 250 GB za jedyne 60 zł! Trzeba przyznać, że oferta Mobile Vikings jest naprawdę ciekawa i atrakcyjna. Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Plush również oferuje Internet mobilny w tej samej cenie, co prawda z mniejszym transferem 200 GB, ale za to w 5G! Tym razem u tego operatora paczka danych nie rośnie wraz ze stażem w sieci, bo już od początku dostajesz dużo gigabajtów. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. W lajt mobile otrzymasz w sumie nawet 300 GB w bardzo niskiej cenie! Pakiet kosztuje miesięcznie 39,99 zł, a sam transfer dzielony jest na dzienny i nocny (odpowiednio 100 i 200 GB). Ten drugi dostępny jest w godzinach 1:00-8:00 nad ranem. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Jeszcze więcej oferuje Premium Mobile! Ten polski operator da Ci aż 400 GB w 5G! Tym razem cena jest jednak wyższa, bo wynosi 99,90 zł. Transfer dzielony jest na dzienny i nocny (200/200 GB). Paczka nocna oferowana jest w tych samych godzinach, co w lajt mobile. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów