Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przed Tobą aktualny ranking Internetu mobilnego na czerwiec 2022. Gdzie dostaniesz najlepsze warunki i korzystną cenę? Który operator oferuje najlepszy Internet mobilny? Podpowiadamy!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.06.2022. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. W nju mobile dostaniesz na start 60 GB, ale operator nagradza lojalnych i stałych klientów premią za staż. Transfer danych rośnie z 60 do aż 180 GB! Cena pozostaje na tym samym poziomie, tzn. 29 zł każdego miesiąca. Po wyczerpaniu GB prędkość transferu spada do 1 Mb/s. Świetna oferta Internetu mobilnego nju mobile! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 i 6,21 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Podobne warunki umowy dostaniesz w Plushu! W tym przypadku paczka internetowa rośnie z 40 do 80 gigabajtów. Tyle zyskasz po rocznym stażu w tej sieci. Rachunki miesięczne wynoszą równe 30 zł. Do oferty możesz opcjonalnie dokupić router lub modem na raty (24 lub 36). Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 i 2,67 GB po 1 roku.

3. Virgin NET 60. W Virgin Mobile dostaniesz od razu 60 GB transferu, nie musisz więc czekać na premię stażową! Zresztą jej tutaj nie ma, w zamian przyznawany jest rabat -5 zł – dla klientów operatora cena Virgin spada do 25 zł. Kolejny świetny Internet mobilny! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. A może potrzebujesz znacznie więcej transferu? Z pomocą przychodzi ponownie Virgin Mobile i jego topowy pakiet Virgin NET 220 GB! Jego standardowa cena wynosi 45 zł, ale dla klientów sieci spada w promocji do 45 zł. Znakomicie – takiej oferty potrzebujesz! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Kolejna znakomita oferta, tym bardziej, że jest to Internet na kartę. Oznacza to, że nie ma tu żadnej (nawet krótkoterminowej) umowy! To pakiet wirtualnego operatora Mobile Vikings z 250 GB każdego miesiąca. Rachunki miesięczne wynoszą 60 zł. Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Plush życzy sobie tyle samo, ale oferuje nieco mniejszy transfer, za to w 5G! Plush 200 GB 5G nie da Ci premii za staż w sieci, ale nie jest ona potrzebna zważywszy na wielki transfer danych. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów