Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Bonusy za przeniesienie numeru

4

Przychodzi taki czas, gdy musimy rozstać się z naszym operatorem. Czasem jest to spowodowane niewystarczającym zasięgiem, innym razem korzystniejszą ofertą. Bywa, że powody są emocjonalne. Bez względu na to, co motywuje użytkownika do zmiany dotychczasowego operatora, warto jest znać nie tylko ostateczną ofertę, na którą się decydujemy, ale również potencjalne bonusy, które za taką zmianę możemy otrzymać. Może się przecież zdarzyć, że finalnie bardzo podobne do siebie oferty będzie różnił właśnie jeden drobiazg. A przecież chodzi o to, żeby wybrać najkorzystniejszą opcję na rynku, prawda?

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2018.

Porównaj oferty GSM

Bonusy w Play

Jeśli zdecydujemy się na przeniesienie numeru do Play to możemy liczyć na spory upust w postaci aż 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Oznacza to, że regularna opłata będzie niższa, a obniżka rośnie wraz ze wzrostem abonamentu Solo M i innych planów fioletowego operatora.

Play zapewnia również bonusy za przeniesienie numeru w ofertach na kartę. W tym przypadku dostaniemy rok ważności konta oraz dodatkowe 20 GB i 200 zł na rozmowy i SMS-y. Ekstra środki można wykorzystać w przeciągu 60 dni.

Bonusy w T-Mobile

Podobna oferta obowiązuje w T-Mobile. 120 dni przed zakończeniem umowy u naszego obecnego operatora możemy zdecydować się na rozpoczęcie przenoszenia numeru do T-Mobile. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się dobrać jedno z wielu urządzeń z oferty standardowej T-Mobile (T1 i T2), to operator obdaruje nas 6 miesiącami abonamentu za złotówkę.

W przypadku pakietu T1 Bez Limitu dla przenoszących numer – podobnie jak w Play – obowiązuje zniżka 10 złotych miesięcznie lub (do wyboru) 4 miesiące za 1 zł.

Bonusy w Orange

W przypadku przenoszenia numeru do Orange otrzymujemy pierwsze 3 miesiące za darmo. Nie ma tu znaczenia, czy wybieramy ofertę z telefonem, czy bez niego. Warto tu zauważyć, że na samym początku musimy jednak uiścić opłatę wysokości 49,99 (opłata aktywacyjna), dopiero dwa kolejne są w pełni darmowe.

Bonusy w Plusie

Jeszcze niedawno Plus oferował aż pół roku darmowego abonamentu za przeniesienie numeru. Po debiucie nowego abonamentu Plusa bonusy się zmieniły, by (od sierpnia 2018) znów powrócić do bezpłatnych 6 miesięcy. Promocja dostępna jest w 2 najdroższych abonamentach operatora i obejmuje samą usługę – opłata ratalna za telefon wciąż jest pobierana.

Trochę inaczej rzecz ma się z ofertą Plus na kartę. W tym wypadku otrzymamy 3 miesiące zupełnie za darmo, później opłaty wyniosą 25 zł przez 30 dni.

Bonusy w Plushu

Za przeniesienie numeru do Plusha na abonament operator przyznaje bonus w postaci 3 miesięcy za 0 zł. Promocja ta dostępna jest tylko w pakiecie Plush ABO 15 GB.

Plush jest nieco bardziej hojny w ofertach na kartę, gdyż każdy pakiet operatora jest tańszy o 50% przez 3 pierwsze doładowania, a więc podobnie, jak w macierzystym Plusie. Przykładowo – powyższy pakiet za 10 zł będzie nas kosztował przez pierwszy kwartał tylko 5 zł miesięcznie.

Bonusy w Mobile Vikings

W Mobile Vikings otrzymamy drobny bonus w postaci 10 GB za przeniesienie numeru. Ekstrą paczkę danych należy wykorzystać w przeciągu 31 dni. Po tym czasie niewykorzystany transfer przepada.

Bonusy w Virgin Mobile

Przenieś numer do Virgin Mobile i skorzystaj z pakietu na kartę #PełenLuz. Zamiast 5 gigabajtów otrzymasz do miesięcznej dyspozycji 5,5 GB zachowując nie tylko tę samą cenę, ale i dotychczasowy numer.

Do 9 listopada 2018 roku trwa również osobna promocja operatora, lecz tym razem obejmująca dwuletnie abonamenty za 29 i 39 zł miesięcznie. Dzięki niej otrzymamy 3 miesiące za 0 zł.

Bonusy w Lajt Mobile

Lajt Mobile oferuje jeden z najlepszych abonamentów bez telefonu. Szkopuł w tym, że jest to pakiet przeznaczony tylko dla przenoszących numer. Plan Strzał w Dziesiątkę z umową na 10 miesięcy oferuje bardzo dużo w śmiesznie niskiej cenie.

Bonusy w Premium Mobile

Krótkotrwałą promocję przygotował również Premium Mobile. Do końca 2018 roku obowiązuje bonus za przeniesienie numeru – jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie usług tej wirtualnej sieci, otrzymamy 1 miesiąc za 0 zł. Promocja obejmuje niemal wszystkie pakiety Freedom (nie licząc najtańszego FreedomPL).

Bonusy znajdziemy również w topowym abonamencie Lajtowy Hit z 30 GB. Po przeniesieniu numeru cena pakietu spada o 2 zł.

Bonusy w Red Bull Mobile

Wzorem sieci Play, również i w RBM możliwe jest przeniesienie numeru do tego operatora. I to nawet na 6 miesięcy przed końcem umowy z dotychczasową siecią komórkową. W zamian otrzymamy nowego smartfona i abonament bez limitu.

W wariantach na kartę dostaniemy to samo, co w Play – rok ważności konta oraz 20 GB i 200 zł na rozmowy i SMS-y ważne przez 60 dni.

Bonusy w a2mobile

Sieć a2mobile oferuje jeden z najskromniejszych bonusów. Po przeniesieniu numeru nowy klient otrzymuje 10 zł na swoje konto.

Bonusy w Vectrze

Vectra oferuje kilka pakietów abonamentu. W każdej konfiguracji oferty można otrzymać 1 miesiąc za symboliczną złotówkę, o ile zdecydujemy się na przeniesienie numeru do tego operatora.

Bonusy w Netii

Dla klientów Netii operator przygotował specjalny bonus. Mając już inne usługi tej firmy, można liczyć na aż 6 miesięcy za 1 zł. Niestety zupełnie nowi klienci nie mogą liczyć na podobne promocje.

Bonusy za przeniesienie numeru
5 (100%) 4 głosów