Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bonusy za przeniesienie numeru

avatar
9
Xiaomi Mi6

Przychodzi taki czas, gdy musimy rozstać się z naszym operatorem. Czasem jest to spowodowane niewystarczającym zasięgiem, innym razem korzystniejszą ofertą. Bywa, że powody są emocjonalne. Bez względu na to, co motywuje użytkownika do zmiany dotychczasowego operatora, warto jest znać nie tylko ostateczną ofertę, na którą się decydujemy, ale również potencjalne bonusy, które za taką zmianę możemy otrzymać. Może się przecież zdarzyć, że finalnie bardzo podobne do siebie oferty będzie różnił właśnie jeden drobiazg. A przecież chodzi o to, żeby wybrać najkorzystniejszą opcję na rynku, prawda?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019.


Bonusy w Play

Jeśli zdecydujemy się na przeniesienie numeru do Play to możemy liczyć na spory upust w postaci aż 6 miesięcy abonamentu za 0 zł. Oznacza to, że regularna opłata będzie niższa, a obniżka rośnie wraz ze wzrostem abonamentu Solo M i innych planów fioletowego operatora.

W przypadku ofert z telefonem otrzymamy rabat na abonament. Przez pół roku będziemy płacić tylko opłatę za sprzęt.

Bonusy w T-Mobile

W przypadku pakietu T1 Bez Limitu dla przenoszących numer obowiązuje zniżka 10 złotych miesięcznie. Przykładowo – zamiast 90 zł miesięcznie, wydasz na abonament tylko 80 zł. W skali trwania całej umowy zaoszczędzimy łącznie 240 zł jedynie za to, że zdecydujesz się przenieść numer do T-Mobile.

Bonusy w Orange

W przypadku przenoszenia numeru do Orange otrzymujemy pierwsze 3 miesiące za darmo. Nie ma tu znaczenia, czy wybieramy ofertę z telefonem, czy bez niego. Warto tu zauważyć, że na samym początku musimy jednak uiścić opłatę wysokości 49,99 (opłata aktywacyjna), dopiero dwa kolejne są w pełni darmowe.

Bonusy w Plusie

Jeszcze niedawno Plus oferował aż pół roku darmowego abonamentu za przeniesienie numeru. Obecnie zielony operator proponuje inny bonus – do czasu przeniesienia numeru nie uiszcza się opłat abonamentowych w Plusie.

Trochę inaczej rzecz ma się z ofertą Plus na kartę. W tym wypadku otrzymamy 3 miesiące zupełnie za darmo, później opłaty wyniosą 25 zł na 30 dni.

Bonusy w Plushu

Za przeniesienie numeru do Plusha na abonament operator przyznaje bonus w postaci 3 miesięcy za 0 zł. Promocja ta dostępna jest tylko w pakiecie Plush ABO 15 GB. Warto podkreślić, że jest to jedna z najlepszych ofert abonamentu z telefonem na rynku.

3 darmowe miesiące za przeniesienie numeru są dostępne również w Plush na kartę.

Bonusy w Mobile Vikings

W Mobile Vikings otrzymamy drobny bonus w postaci 10 GB za przeniesienie numeru. Ekstra paczkę danych należy wykorzystać w przeciągu 31 dni. Po tym czasie niewykorzystany transfer przepada.

Bonusy w Virgin Mobile

Niezależnie czy przeniesiemy numer od innego operatora, czy zamówimy nowy w Virgin Mobile, otrzymamy 3 miesiące za 0 zł. Promocja obowiązuje abonamentach za 29 i 39 zł miesięcznie zakontraktowanych na 24 miesiące.

Bonusy w Lajt Mobile

Lajt Mobile oferuje jeden z najlepszych abonamentów bez telefonu. Szkopuł w tym, że jest to pakiet przeznaczony tylko dla przenoszących numer. Plan Strzał w Dziesiątkę z umową na 10 miesięcy oferuje bardzo dużo w śmiesznie niskiej cenie.

Bonusy w OTVARTA

Sieć OTVARTA oferuje 2 bonusy za przeniesienie numeru: krótkotrwały rabat -50% oraz zwiększony transfer GB na stałe w wybranych abonamentach. Ta druga promocja jest bardzo atrakcyjna – w przypadku np. planu O! Korzystna! otrzymamy nie 6, lecz aż 11 GB w tej samej cenie!

Bonusy w a2mobile

Sieć a2mobile oferuje jeden z najskromniejszych bonusów. Po przeniesieniu numeru nowy klient otrzymuje 10 zł na swoje konto.

Bonusy w Netii

Również Netia przygotowała specjalny bonus za przeniesienie numeru. W ofertach Solo, Duet oraz Trio można liczyć na 3 miesięce za 1 zł. Umowa z operatorem trwa standardowe 24 miesiące.

Bonusy w Lycamobile

Za przeniesienie numeru do wirtualnego operatora Lycamobile otrzymamy darmowe doładowanie w wysokości 20 zł. Dodatkowe środki wpłyną na konto w ciągu 24 godzin.

Bonusy w Fakt Mobile

Aż 500 zł i 50 GB za przeniesienie numeru oferuje Fakt Mobile. Ekstra środki na koncie są ważne przez 150 dni od momentu ich aktywacji. Złotówki można wydać na rozmowy i SMS-y. Całej operacji przeniesienia numeru do operatora dokonamy w salonach sieci Play.

star ocena
4.5/5 - (8 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ściemy dla maluczkich i bezmyślnych ludków! Normalni i myślący raczej się na to nie nabiorą! No ale bez ludzi myślących „inaczej” ten świat byłby nudny!

w plus nie daja zanic 3 miesięcy trzeba miec na karcie 25 zł aby właczyć promocję inaczej jej nie aktywują, tak jest w regulaminie

Malo tego! Internet jest tylko przez jeden miesiąc. Nolimit na trzy miesiące tyczy się smsow i rozmów.

Mi chyba najbardziej odpowiadają promocje i bonusy w a2mobile, chyba się do nich przeniosę..

Wszystkim polecam mobile vikings najbardzie optymalna opcja to no limit za 25zł i polecam wszystkim ! przy zakładaniu konta podajcie mój kod referencyjny a zgarniecie 19zł darmowego doładowania: Ag3txGE

Rzeczywiście :) Zaraz dopiszemy, dzięki za czujność.

Jedynie co to wadą jest prędkość internetu – 7,2 Mbps w dół i 1 Mbps w górę (zgodnie z regulaminem)

Dziękuję za informacje, uzupełnimy listę tak szybko, jak tylko będziemy w stanie

Zaktualizowane.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: