Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Do 9 miesięcy gratis dla przenoszących numer do Plusa!

Obowiązuje do: odwołania
9 miesięcy gratis w Plusie

9 miesięcy gratis w Plusie

Polkomtel po raz kolejny rozdaje darmowe miesiące w swoich ofertach na abonament. Osoby, które przeniosą numer do Plusa i założą konto w Plus Banku mogą liczyć nawet na 9 miesięcy darmowego abonamentu!

Do 9 miesięcy za darmo

Plus już od pewnego czasu oferuje abonament z darmowymi miesiącami. Jeżeli jednak dla kogoś pół roku gratis to za mało, by skusić się na przejście do zielonego operatora, wystarczy założyć konto w Plus Banku. Wydając przynajmniej 500 zł miesięcznie (korzystając z dołączonej karty debetowej) obniżamy nasz abonament o 40 zł przez 6 miesięcy. A ponieważ pierwsze 3 miesiące są darmowe, to – w przypadku wybrania taryfy do 40 zł – możemy sobie zapewnić aż 9 miesięcy gratis! W kolejnych miesiącach rachunki również będą obniżone, tym razem o 10 zł. Ale to nie wszystko – na start dostaniemy LG K10 za 0 zł w ratach 25 zł miesięcznie. Umowa jest podpisywana na 2 lata.

Przykładowa oferta, dzięki której uzyskamy 9 miesięcy gratis:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.5/5 - (2 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów