Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Promocyjny okres próbny lokalizatora w nju mobile

Obowiązuje do: odwołania

Lokalizator w nju mobile za darmo na 14 dni

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

nju mobile od listopada zeszłego roku oferuje usługę „Gdzie Jest Dziecko”, dzięki której rodzice mogą śledzić swoje pociechy. Dla zainteresowanych operator oferuje teraz 14-dniowy okres próbny zupełnie za darmo.

Dziecko nie zawsze odbierze telefon

Dzieci często nie odbierają telefonu i zapominają odpisać na wiadomość SMS. Dzięki usłudze nju mobile rodzice mogą przestać się martwić o dzieciaki wracające do domu np. ze szkoły. Operator proponuje dwie wersje usługi - Standard i Premium, zarówno dla użytkowników ofert prepaid, jak i abonamentu nju mobile. Przez pierwsze 2 tygodnie lokalizator będzie bezpłatny, a po ich upływie jego koszt będzie wynosił 6,15 zł na tydzień. Więcej szczegółów w Regulaminie wariantu Standard i Premium.

Przykładowa oferta nju mobile, do której możemy dokupić usługę:

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów