Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rabat na abonament w T-Mobile – 1 zł przez pół roku

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
1 zł przez 6 miesięcy w T-Mobile

1 zł przez 6 miesięcy w T-Mobile

T-Mobile po raz kolejny wprowadza rabat na abonament indywidualny. Przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy będziemy płacić jedynie 1 zł!

Symboliczne 1 zł miesięcznie przez pół roku

Promocja jest dostępna tylko online i obejmuje – podobnie jak w lutowej edycji – 5 planów taryfowych, lecz pakiety Start i Start+ zostały zastąpione przez Multi i Premium+:

  • Comfort
  • Relax
  • Multi
  • Max
  • Premium+

Obecna odsłona promocji różni się także grupą docelową – tym razem nie jest przeznaczona dla osób przenoszących numer do T-Mobile, a dla klientów zamawiających nowy numer. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a do abonamentu dołączany jest również telefon.

Przykładowa oferta T-Mobile objęta rabatem:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.3/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: