Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Promocja dla przenoszących numer do T-Mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
1 zł miesięcznie przez pierwsze pół roku w T-Mobile

1 zł miesięcznie przez pierwsze pół roku w T-Mobile

T-Mobile przygotował specjalną promocję dla osób przenoszących numer. Do końca tygodnia osoby zdecydowane na ten krok zapłacą przez pierwsze pół roku jedyne 6 zł!

Symboliczna złotówka na miesiąc

Promocja dotyczy umów zawieranych na 2 lata. Przez pierwsze pół roku będziemy płacić tylko 1 zł miesięcznie, a rabaty dotyczą następujących taryf:

  • Start
  • Start+
  • Comfort
  • Relax
  • Max

Promocja dostępna jest do 21 lutego, więc osoby nią zainteresowane powinny się pospieszyć, gdyż po tym terminie nie będzie już ona obowiązywać. Dla osób przenoszących numer do T-Mobile przygotowaliśmy specjalny poradnik.

Przykładowa oferta z T-Mobile na abonament objęta rabatem:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.8/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: