Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przecena kolejnego modelu HTC w Play – taniej o 378 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
HTC One M9 Prime CE w Play za 1 zł

HTC One M9 Prime CE w Play za 1 zł

Nie minęło więcej niż kilka dni, by Play przecenił kolejnego smartfona HTC. Po promocji HTC 10 tym razem wybór padł na model One M9 Prime Camera Edition. Dostaniemy go w abonamencie Play już od 1 zł!

Przeceniony HTC One M9 Prime CE i nie tylko

HTC One M9 Prime CE kosztuje symboliczną złotówkę w abonamencie za 99,99 zł miesięcznie. Dzięki przecenie zaoszczędzimy aż 378 zł – przed wyprzedażą model One M9 CE kosztował bowiem 379 zł w tym planie taryfowym. Umowa podpisywana jest na 12 miesięcy, przy czym raty za smartfona opłacamy przez 24 miesiące. Podsumowując – przez pierwszy rok będziemy cieszyć się następującym zakresem:

Natomiast po zakończeniu umowy, nasz abonament przekształci się w tańszą (i okrojoną) ofertę bezterminową, z kolei rata za telefon będzie odpowiednio wyższa. Sam HTC One M9 Prime CE jest łakomym kąskiem – oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku z systemem HTC BoomSound. Według zapewnień producenta wyrazisty i czysty dźwięk dostępny jest również przez słuchawki. One M9 Prime Camera Edition charakteryzuje również świetny aparat fotograficzny z matrycą 13 Mpix, optyczną stabilizacją obrazu oraz doskonale doświetlonymi zdjęciami w każdych warunkach. Omawiany model HTC to nie jedyne przecenione urządzenie u fioletowego operatora – począwszy od minionego weekendu kupimy za niszą cenę m.in.:

  • Alcatel Onetouch GoPlay (1 zł w ofercie za 69,99 zł miesięcznie)
  • Sony Xperia Z3
  • Sony PlayStation 4 1 TB
  • GeBoard 6,5″

Pełna lista przecenionych urządzeń i taryf znajduje się tutaj.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.8/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: