Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 6 32 GB od 9 w zł w T-Mobile + bonus

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
abonament T-Mobile

Na stronie internetowej T-Mobile reklamowany jest iPhone 6 32 GB w cenie od 9 zł na start. Oprócz niskiej ceny zakupu, operator oferuje również dodatkowe bonusy w swoim abonamencie.

iPhone 6 za 9 zł w T-Mobile

T-Mobile pozwala na swobodny wybór iPhone’a 6 32 GB – możemy wybrać go w niskim abonamencie z wysoką ceną zakupu lub odwrotnie – w wyższym abonamencie, lecz z tańszym smartfonem. Tak wygląda abonament z iPhonem 6 32 GB za jedyne 9 zł w jednorazowej opłacie startowej:

abonament T-Mobile

Jeżeli szukasz tego modelu iPhone’a w abonamencie, to dobrze trafiłeś – T1 Bez Limitu jest obecnie optymalną taryfą z tym smartfonem (zobacz na nasz ranking 5 najlepszych ofert z iPhonem 6 32 GB).

Osoby przenoszące numer do T-Mobile otrzymają rabat w postaci 4 miesięcy za 1 zł. To bardzo miły bonus obniżający koszt całej umowy o blisko 500 zł. Dodatkowo T-Mobile oferuje Netflix na 12 miesięcy w prezencie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.6/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.