Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – Huawei P10 Lite + powerbank za 1 zł

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
P10 Lite Plus powerbank

Huawei P10 Lite – tegoroczny „odchudzony” flagowiec chińskiego producenta – dostępny jest za 1 zł w abonamencie Plusa. Zestaw startowy zawiera również potężny powerbank, lecz to nie koniec bonusów zielonego operatora.

Powerbank 13000 mAh w Plusie

Powerbank Huawei AP007 ma pojemność aż 13000 mAh i pozwala ładować 2 telefony równocześnie. Otrzymamy go wraz z Huawei P10 Lite za symboliczną złotówkę w poniższej ofercie:

P10 Lite Plus powerbank

Abonament Plusa kosztuje 49,99 zł, ale oprócz niego należy doliczyć dodatkową ratę za sprzęt w wysokości 35 zł na miesiąc. Łączna wysokość rachunków miesięcznych wynosi zatem 84,99 zł. Abonament zawierany jest na 2 lata, natomiast raty spłacane są w skali 3 lat.

Tylko teraz Plus zwalnia z opłat abonamentu przez pierwsze 2 miesiące, a także z opłaty aktywacyjnej (jej standardowy koszt to 49 zł).

Huawei P10 Lite dostępny jest w 4 kolorach: szarym, białym, niebieskim oraz czarnym.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów