Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 6s 32 GB – 5 najlepszych ofert komórkowych

iPhone 6s 32 GB abonament

Model iPhone 6s zadebiutował na rynku w III kwartale 2015 roku. Nawet po 2 latach od swojej premiery ciężko go kupić bez umowy za mniej niż około 2400 złotych, przez co wielu z nas zwraca się ku operatorom komórkowym. Kilka z nich ma go wciąż w swojej ofercie, ale która sieć zapewnia najlepsze warunki umowy? Gdzie dostaniemy ofertę, którą możemy śmiało nazwać „złotym środkiem”? Dokonaliśmy tradycyjnego zestawienia 5 najlepszych ofert z iPhonem 6s w wariancie 32 GB.

iPhone 6s 32 GB na abonament

Apple iPhone 6s 32 GB został wyposażony w autorski procesor Apple 9 oraz 2 GB RAM. Ilość pamięci operacyjnej może nie powala, ale trzeba przyznać, że sprzęt od Apple’a wolno się starzeje – u operatorów komórkowych czy w sklepach wciąż dostępne są trzyletnie modele iPhone 5s. Ekran IPS TFT ma wielkość 4,7 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 750 x 1334 pix (325 ppi).

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z iPhone 6s 32 GB

Model wyposażony jest standardowo w 2 aparaty fotograficzne: przedni o rozdzielczości 5 Mpix oraz główny 12 Mpix, umieszczony na na tyle obudowy. Jedną ze słabości jest bateria Li-Po o pojemności zaledwie 1715 mAh. Apple iPhone 6s występuje w kilku wariantach pojemnościowych – warto wcześniej zastanowić się który wybrać, gdyż producent nie przewidział rozszerzenia pamięci telefonu o slot kart microSD. Do zestawienia wzięliśmy wariant 32 GB.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z iPhonem 6s 32 GB z cenami aktualnymi na 07.08.2017.

Oferta stosunkowo tania, a zapewniająca bardzo dobre warunki umowy. Nielimitowane minuty do wszystkich sieci, a także SMS-y i MMS-y to tylko jedne z wielu zalet pakietu T1 Bez Limitu. Dla przenoszących numer do T-Mobile operator obniża koszt abonamentu o 10 zł. Jednorazowa opłata startowa za iPhone’a 6s 32 GB wynosi 1759 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3679 zł.

Naszym zdaniem: najbardziej atrakcyjna oferta z iPhonem 6s 32 GB. Łączna opłata za sprzęt i abonament w skali 2 lat nie jest bardzo wysoka (w stosunku do pozostałych ofert), a dostajemy w zamian bardzo dużo.

Bardzo dobra oferta dla mniej wymagających (5 GB Internetu) użytkowników. Abonament miesięczny kosztuje tylko 49 zł, lecz cena telefonu może być dla wielu zaporowa, gdyż wynosi 2266 zł. Zasięg sieci Play.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3442 zł.

Naszym zdaniem: jedna z najtańszych ofert z z 6s 32 GB. Jednak około 230 zł (niecałe 10 zł w skali miesiąca) różnicy w porównaniu z wcześniejszym T-Mobile nie może rekompensować bardzo wysokiej ceny zakupu urządzenia, jak i gorszych warunków umowy.

Kolejna oferta T-Mobile – Smartfoneria T2. Za niecałe 100 zł miesięcznie dostaniemy m.in. nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, a także nieograniczony objętościowo transfer danych (po wykorzystaniu 20 GB prędkość spada do 1 Mb/s). Przyzwoita opłata startowa za sprzęt Apple’a – 1409 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3807,80 zł.

Naszym zdaniem: dobra oferta, lecz droższa od pakietu promocyjnego T1 Bez Limitu. Może być to złoty środek dla tych, którzy nie chcą wydać fortuny na zakup telefonu, a jednocześnie nie chcą przekroczyć kwoty 100 zł w abonamencie miesięcznym.

Kolejna odsłona T1 Bez Limitu – tym razem z tańszym telefonem, lecz wyższą opłatą miesięczną abonamentu. Jak widać, bardziej opłaca się dać więcej „na start” i płacić niższe rachunki, niż odwrotnie. Apple iPhone 6s 32 GB kosztuje tylko 1109,01 zł, ale w ciągu 2 lat zapłacimy najwięcej.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3989,01 zł.

Naszym zdaniem: dobra, ale droga oferta. Można ją polecić jedynie tym, którym zależy na niskiej cenie zakupu iPhone’a. Dla wewnętrznego spokoju lepiej niech nie sumują wszystkich kosztów w skali trwania umowy.

Zdecydowanie najtańsza oferta z iPhonem 6s 32 GB – zarówno w skali miesiąca, jak i całej umowy. Nie ma jednak nic za darmo i za smartfona będzie trzeba wyłożyć w jednorazowej opłacie startowej aż 2466 zł, a same warunki abonamentu dla większości będą nie do zaakceptowania.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3162 zł.

Naszym zdaniem: brak nielimitowanych minut i SMS-ów do wszystkich sieci boli – możemy do woli dzwonić i esemesować jedynie wewnątrz sieci Play i RBM. Można się nad ofertą zastanowić, o ile większość naszych znajomych jest klientami tych telekomów, a bardzo zależy nam na tym modelu iPhone’a i niskich rachunkach miesięcznych.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (7 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Red Bull na zasięgu play u mnie odpada a z pozostałych to pierwsze tmobile wygląda najlepiej.

T1 Bez Limitu to obecnie najnowszy abonament operatora.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.