Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush na kartę – promocyjne doładowanie konta

avatar
Obowiązuje do: odwołania
5-te doładowanie gratis w Plushu

5-te doładowanie gratis w Plushu

W Plushu wciąż dostępna jest promocja z darmowym doładowaniem. Z bonusu może skorzystać każdy użytkownik taryf Plush na kartę.

5-te doładowanie gratis

Plush oferuje piąte doładowanie gratis. Aby je otrzymać, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 8844. Kolejnym krokiem jest czterokrotne uzupełnienie swojego konta dowolną kwotą. Pamiętajmy, aby nie dopuścić do utraty ważności konta między kolejnymi doładowaniami! Kolejne, piąte doładowanie, dostaniemy za darmo od operatora. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Topowa oferta Plush na kartę:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.7/5 - (10 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: