Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Akcesoria w Red Bull Mobile od 6 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Akcesoria w RBM od 6 zł

Akcesoria w RBM od 6 zł

Do bardzo dobrych ofert na abonament Red Bull Mobile oferuje nie tylko telefony i smartfony, ale również i różnego rodzaju gadżety. Ich cena zaczyna się już od symbolicznych 6 złotych.

Tanie gadżety w abonamencie

Koszt gadżetów oferowanych przez Red Bull Mobile uzależniona jest nie tylko od ich wartości. Na cenę wpływa bowiem również wysokość abonamentu, a możemy wybrać spośród następujących planów taryfowych:

Do abonamentu możemy dokupić m.in. słuchawki LG HBS-850 TONE Active i Samsung Level On-Ear za 6 zł i kamerę HTC Re camera za 46 zł. W ofercie występują również liczne smartwatche, jednak ich cena już już zazwyczaj znacznie wyższa (np. Samsung Gear S2 classic w cenie 726 zł). Jedynie model Alcatela – Onetouch Watch Sport – dostaniemy za jedyne 6 zł.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: