Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush na Święta – drugi smartfon w prezencie!

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Plush promocja na Święta

Plush oferuje w świątecznej oprawie promocję, w której dostaniesz w standardowym abonamencie drugi telefon komórkowy w prezencie! Do wyboru jest aż 27 różnych zestawów marki Xiaomi (w tym Redmi), Motorola i Samsung Galaxy!

Plush na Święta z drugim telefonem za 1 zł!

Oto przykładowy abonament Plush z 2 telefonami (jeden z nich jest w prezencie):

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI NA PLUSHBEZLIMITU.PL

Opłaty startowe zaczynają się od symbolicznej złotówki. Tyle zapłacisz np. za zestaw Moto: Motorola Edge 30 Neo + Motorola Moto E13. Sprzęt spłacany jest w 12, 24 lub 36 ratach – wybór należy do Ciebie! Bardzo podobną ofertę świąteczną ma Plus z 2 telefonami w 1 abonamencie. Różnice tkwią w cenach abonamentu, opłat startowych i ratalnych.

Promocja trwa prawdopodobnie do wyczerpania zapasów lub odwołania, ale pewnie nie potrwa dłużej niż do Świąt Bożego Narodzenia. Skorzystaj z okazji już dziś!

Zobacz również: Świąteczne promocje operatorów komórkowych 2023

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.