Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świąteczny Happy BOX od T-Mobile

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
T-Mobile promocja świąteczna

Szukasz niedrogiej oferty komórkowej? Wybierz jeden z pakietów mix od T-Mobile, w których otrzymasz z okazji Świąt Bożego Narodzenia dodatkowy prezent.

Happy BOX na Święta w T-Mobile

O świątecznej ofercie mix wspomnieliśmy w promocji abonamentu T-Mobile. Zestawów jest jednak więcej, a okazje obejmują elastyczny MIX BOX różowego operatora.

Przykładowy mix T-Mobile:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ŚWIĘTA NA T-MOBILE.PL

Oto świąteczne zestawy T-Mobile Happy BOX:

  • realme C31 3/32 GB + zestaw Neli – 1 zł na start, 60/120 zł
  • OPPO A17 4/64 GB + zestaw Neli – 1 zł na start, 60/120 zł
  • T Phone 5G 4/64 GB + zestaw Neli – 99 zł na start, 60/120 zł

Zapis 60/120 zł oznacza kwotę kontraktowego doładowania, jaką musisz spełnić. 12 pierwszych doładowań opiewa na kwotę 60 zł, a 12 kolejnych – 120 zł. T-Mobile oferuje w bonusie nie 20, lecz 40 GB w tej samej cenie!

Tegoroczne Happy BOX-y przeniosą obdarowane nimi osoby w fantastyczne – wręcz magiczne – miejsce, bowiem poza nowoczesnymi smartfonami, w każdym z nich znajdzie się najnowsza książka Neli Małej Reporterki, przedstawiająca jej podróż do Amazonii oraz maskotka tukana tęczowego z limitowanej edycji. A co dokładnie na nich czeka? Tym razem czytelnicy razem z Nelą pojadą w niezwykłą podróż przez Argentynę, aż do Brazylii w stronę wrót do Amazonii. Będą obserwować słonie morskie, zanurkują z uchatkami oraz poznają fantastycznych mieszkańców lasu deszczowego. Dzięki kolejnej wyprawie Neli dzieci mogą odkrywać świat w sposób najbardziej przystępny, a zarazem ciekawy dla najmłodszych. W książce umieszczono specjalne kody QR, poprzez które czytelnicy mogą obejrzeć prawdziwe filmy z wypraw oraz zwierzęta z drugiego kontynentu.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (6 votes)
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

No najlepsze z tego boxa jest zdecydowanie xiaomi ze słuchawkami i najwięcje wtedy internetu jest, może dla jakiegoś dziecka/nastolatka jako prezent by się sprawdziło

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów