Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wrześniowe okazje w Plusie – Samsung Galaxy J5 i szkolne akcesoria

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Galaxy J5 Plus

Za nami już 2 tygodnie roku szkolnego, lecz dopiero teraz Plus zdecydował się wprowadzić promocyjną ofertę związaną ze szkołą. Jest nią zestaw z Samsungiem Galaxy J5 (2017) za niecałe 1 zł i ze szkolnymi akcesoriami gratis.

Samsung Galaxy J5 (2017) za 1 zł

Tegoroczny Samsung Galaxy J5 (2017) kosztuje zaledwie 0,76 zł w opłacie startowej w elastycznym abonamencie operatora. Za przeniesienie numeru do Plusa otrzymamy rabat -10 zł do abonamentu, dzięki czemu będzie on wynosił niecałe 40 zł:

Galaxy J5 Plus

Do abonamentu należy jednak doliczyć ratę za telefon. Wynosi ona dodatkowe 26 zł miesięcznie (Galaxy J5 spłacany jest przez 36 miesięcy). W przypadku wyboru nowego numeru lub przedłużenie umowy abonament kosztuje 49,99 zł, a osoby decydujące się na tę drugą opcję otrzymają nie 5, a 7 GB Internetu.

Elastyczna oferta obniża cenę początkową telefonu – w tym przypadku do niecałej złotówki. Umowę podpisujemy na 24 lub 36 miesięcy. Jeżeli zdecydujemy się na krótszy wariant, to wysokość abonamentu w miesiącach 13-24 będzie dwukrotnie wyższa, aniżeli w pierwszym roku.

W zestawie oprócz telefonu otrzymamy:

  • losowo wybrany przybornik z motywami z polskich kreskówek (Bolek i Lolek, Reksio itp.)
  • losowo wybrany lunch box

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.2/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.