Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G6 + Watch Style za 1 zł w Play

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
LG Watch Style 1 zł Play

Play oferuje LG G6 za 1 zł od momentu pojawienia się na rynku tego koreańskiego flagowca. Teraz w zestawie otrzymamy dodatkowo LG Watch Style gratis.

LG G6 z gratisem w Play

Jednorazowa opłata startowa za LG G6 jest zależna od wysokości abonamentu Play. Dostaniemy go za symboliczną złotówkę w ofercie kosztującej 160 zł miesięcznie, ale jeżeli to dla nas zbyt duże obciążenie miesięczne, to możemy obniżyć abonament.

LG G6 za 1169 zł w Play:

LG Watch Style 1 zł Play

Cena telefonu naturalnie wzrasta wraz z obniżeniem miesięcznego zobowiązania. W zestawie Play otrzymamy smartwatcha – LG Watch Style. Sam smartfon LG G6 dostępny jest w kolorze czarnym, ale operator (jako jedyny w Polsce) oferuje go również w kolorze niebieskim.

Osoby przedłużające umowę z operatorem otrzymają rabat w postaci tańszego abonamentu.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.8/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: