Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S21 z prezentami w Plusie – przedsprzedaż

Obowiązuje do: 28.01.2021 lub wyczerpania zapasów

Najnowsze flagowe Samsungi Galaxy S21 trafiły też do oferty Plusa! Zielony operator oferuje je w swoim abonamencie z prezentami.

Samsung Galaxy S21 w Plusie

Opłaty startowe za Samsunga Galaxy S21 zaczynają się od 299 zł (wersja pojemnościowa 128 GB). Kupisz go za tyle w nowym abonamencie Plusa 5G z transferem miesięcznym 25 GB:

Przejdź do promocji ->

Do wyboru masz też większe modele Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Wszystkie obsługują sieci najnowszej generacji 5G i do każdego z nich otrzymasz prezent w przedsprzedaży! Wszystko, co musisz zrobić, aby otrzymać bonus:

  1. Kup Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21+ 5G albo Galaxy S21 5G w okresie przedsprzedaży od 14.01 do 28.01.2021 r.
  2. Aktywuj swój nowy smartfon i uruchom na nim aplikację Samsung Members do 07.02.2021 r. W aplikacji Samsung Members kliknij w banner promocyjny.
  3. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 14.02.2021 r. Załącz dowód zakupu oraz wskaż adres do wysyłki prezentów.
  4. W ciągu 10 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz swoje prezenty. Prezenty zostaną wysłane na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

W zależności od modelu Samsunga, dostaniesz w prezencie słuchawki Galaxy Buds Live/Galaxy Buds Pro + lokalizator Galaxy SmartTag. Prezenty oferowane są w kolorze czarnym, natomiast telefony w kilku wersjach kolorystycznych. Przedsprzedaż trwa do 28 stycznia lub wyczerpania zapasów.

Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów