Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S21 w Orange – przedsprzedaż

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

Trwa przedsprzedaż najnowszych Samsungów z serii Galaxy S21 w Orange. Możesz je kupić w abonamencie lub bez umowy – jedynie sam telefon.

Samsung Galaxy S21 w Orange

Wszystkie modele z tegorocznej linii Galaxy S obsługują sieci 5G! Opłaty startowe zaczynają się od 199 zł w przypadku Samsunga Galaxy S21 5G 128 GB. Telefony kupisz m.in. w poniższym abonamencie pomarańczowego operatora:

Przejdź do promocji ->

Jeżeli nie chcesz abonamentu, to możesz zdecydować się też na zakup samego telefonu bez jakiejkolwiek umowy. Wybór należy do Ciebie.

Orange oferuje Samsungi w różnych wersjach pojemnościowych – zarówno 128 GB, jak i topowe 256 GB (512 GB w przypadku Samsunga Galaxy S21 Ultra; jest on tymczasowo [stan na 15.01.2021] niedostępny). Operator oferuje w przedsprzedaży nie tylko sam telefon, ale też bonus:

  • przy zakupie Samsung Galaxy S21 5G / S21+ 5G – słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze czarnym + lokalizator Galaxy SmartTag w kolorze czarnym
  • przy zakupie Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – słuchawki Galaxy Buds Pro w kolorze czarnym + lokalizator Galaxy SmartTag w kolorze czarnym

Źródło: https://biuroprasowe.orange.pl

Przedsprzedaż z prezentami trwa do 28 stycznia lub wyczerpania zapasów. Towar będzie wysyłany do klientów po 26 stycznia.

Zobacz również:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów