Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 nowe abonamenty Plusa z 5G!

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
Plus 5G abonament

Plus wprowadził 3 nowe taryfy abonamentu z 5G! Nie zastępują one dotychczasowej oferty na abonament, lecz są oferowane równolegle. Dostaniesz w nich usługi bez limitów i pokaźny transfer danych w standardzie 5G.

Abonament 5G Plusa

Nowe abonamenty kosztują (bez osobnych kosztów za telefon) 60, 90 i 120 zł miesięcznie. Dostaniesz w nich dostęp do 5G przez całą umowę na dedykowanych urządzeniach.

Topowy abonament Plusa 5G:

Przejdź do promocji

Nowa oferta Plusa 5G prezentuje się następująco:

Plus abonament 2021

Niezależnie od wybranego pakietu, dostaniesz w nim nielimitowane połączenia do wszystkich, SMS-y i MMS-y bez limitu, także w roamingu UE. Oprócz tego masz zapewniony bezpłatny dostęp do Tidal. Dodatkowe karty są znacznie tańsze i kosztują 35, 65 i 95 zł.

Jednocześnie wygasła wcześniejsza promocja Plusha z tymczasowym dostępem do 5G w wybranych taryfach. Obowiązywała ona do 12 stycznia bieżącego roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Żenujące jest to że w ofercie nowej generacji sieci 5G, użytkownik dostaje marne 150 GB. Powinien być co najmniej 1 TB.

Duże pakiety GB. Przyda się przy 5G

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.