Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Moto Z + JBL by HARMAN SoundBoost od 89 zł w Play

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Moto Z od 399 zł w Play

Play oferuje ciekawy zestaw z Motorolą Moto Z i modułem JBL, który umożliwia dostęp do potężnego dźwięku stereo. Jednorazowa opłata startowa za sprzęt zaczyna się od 89 zł.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Moto Z + głośnik JBL w Play

Jak podaje operator na swojej stronie internetowej, abonament za 130 zł (z opłatą za sprzęt w wysokości 399 zł) jest w tym przypadku najczęstszym wyborem jego klientów. Można oczywiście zmniejszyć miesięczne zobowiązanie do np. 100 zł – w takiej konfiguracji Motorola Moto Z + głośnik JBL będzie nas kosztował na start 819 zł przy odbiorze. Niezależnie od kwoty abonamentu, dostaniemy następujące usługi:

Moto Z od 399 zł w Play

Abonament można obniżyć również w przypadku zamówienia większej ilości kart SIM na pojedynczej umowie, w ramach pakietu duet lub rodzinnego. Z tego tytułu operator oferuje rabaty na każdy numer.

Etui JBL by HARMAN SoundBoost doczepia się za pomocą 2 magnesów do tylnej obudowy Moto Z. Dzięki 2 głośnikom o mocy 3 W każdy dźwięk telefonu nabierze głębi stereo. Wysuwana podpórka pozwala wygodnie postawić smartfona w pożądanej pozycji, np. do słuchania ulubionej muzyki lub oglądania filmów.

Zobacz również: Moto Z2 Play + głośnik JBL w Orange.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.